Acun Ilıcalı'dan sürpriz! Koltuğunu bakın kime bıraktı? Survivor 2017'nin çekimlerinden dolayı Dominik'te bulunan Acun Ilıcalı'nın yerine bir süre O Ses Türkiye'yi Jess Molho sunmaya başladı

O SES Türkiye'nin dün akşam yayınlanan bölümünde büyük bir sürpriz yaşandı. Programı izleyen herkes Acun Ilıcalı'yı beklerken programı sunmak için Jess Molho sahneye çıktı.

 

GÖRENLER ŞAŞKINLIĞINI GİZLEYEMEDİ

Jess'i görenler şaşkınlıklarını gizleyemediler. Herkesin şaşırdığını gören jess bir açıklama yaptı ve O Ses Türkiye yarışma programını kendisinin sunacağını söyledi. Jess seyircilerin ve jüri üyelerinin tepkisini ölçmek için "Yoksa memnun olmadınız mı?" diye sordu '

ÇEKİMLERE KATILAMAYACAK'

Jess açıklamalarına devam ederek "Bildiğiniz gibi 21 Ocak Cumartesi gününden itibaren Survivor 2017 başlamıştır. Acun Ilıcalı vaktinin büyük bölümünü Dominik'te survivor çekimlerinde geçirdiği için artık O Ses Türkiye çekimlerine katılamayacağını bildirmiştir. Buradan programı izleyenlere sayın Acun Bey'in de selamı var ben de buradan kendisine selam yolluyorum" dedi.

JÜRİ'NİN İLK TEPKİSİ NE OLDU?

Jüri üyeleri biran şaşkınlık yaşasa da Jess'in O Ses Türkiye yarışmasını sunmasının sürpriz olmadığını söylediler. Jess daha önce de O Ses Çocuklar yarışmasını sunmuş ve başarılı sunuş şekli ile de izleyenlerden tam not almıştı.

2017 2018 dns  ayarları  adresleri programı nedir nasıl değiştirilir ayarlanır nasıl yapılır açılımı
dns ayarları değiştirme windows 7 10 dns sunucusu yanıt vermiyor dns_probe_finished_no_internet
dns sunucusu dns değiştirme dns sorgulama dns check 

En hızlı DNS hangisi isimli yazımızla tekrardan sizler ile beraberiz. İnternet kullanıcıları, mahkeme kararı ile kapatılmış yasaklı sitelere girebilmek adına dns ayarlarını değiştirmektedir. Özgürce sörf yapabilmek ve internet engeline takılmamak için dns değiştirme doğru bir seçim olacaktır. Ancak bu noktada dikkatli olmanızda fayda var. Çünkü bilinmeyen Dns adresleri ile verileriniz çalınabilir. Bu denli hassas ve ciddi bir konuda bilgilerinizi kötüye kullanmayacak bir güvenli dns sunucusu tercih edilmelidir.

DNS Ne demektir?
DNS, Domain Name System kelimelerinin baş harflerinden oluşmuştur. “Alan Adı Sistemi” olarak Türkçeye çevrilebilir. İnternetteki her web sitesinin bir ip adresi bulunmaktadır. Bu alan adı (domain) – ip ilişkisini dns’ler sağlamaktadır.


DNS Nasıl değiştirilir?
Denetim Masası > Ağ ayarları > Ağ bağlantılarından kullanılan internet bağlantısına sağ tıklanarak özellikler bölümüne gelinir. Gelen liste altından İnternet Protokolü 4 (TCP/IPv4) seçilir ve tekrardan özellikler sekmesine tıklanır. 2. Bölümden DNS Sunucu adresleri manuel olarak elle yazılmalıdır. Resimli ve ayrıntılı bilgi için: http://dns.yandex.com/
Peki en hızlı – kaliteli – iyi – güvenli dns’ler hangileridir?


1. Level3 DNS
Yapılan hız testlerine göre level3 (209.244.0.3 – 209.244.0.4) en hızlı dns çözümü olarak tespit edilmiştir.


2. OpenDns
En çok kullanılan güncel dns’lerden bir tanesidir. OpenDNS (208.67.222.222 – 208.67.220.220) uzun süredir hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenli bir internet için iyi bir seçim olacaktır.


3. Yandex DNS
Yandex arama motorunun yeni projesi olan Yandex Dns, yüksek hız ve güvenlik garantisi sunmaktadır. (77.88.8.8 -77.88.8.1) numaralarını kullanabileceğiz bu dns, 80’den fazla dns sunucusuna sahiptir. Size en yakın sunucuyu otomatik olarak baz alınır..


4. Comodo Secure DNS
Comodo antivirüs programının geliştirdiği bir hizmettir. 8.26.56.26 – 8.20.247.20 adreslerini kullanarak hizmetten faydalanabilirsiniz.


5. Google DNS
İnternet kullanıcılarının ezbere bildiği ve akılda kalıcı olan Google DNS’yi, 8.8.8.8 – 8.8.4.4 dns numaralarını girerek kullanmaya hemen başlayabilirsiniz.

Nihat Doğan yıllar sonra yeniden Survivor'da Survivor All Star 2018'de ünlüler takımında ter dökecek olan iki yarışmacının daha ismi belli oldu. Survivor yarışmasının bu sene All Star versiyonu ile oynanacak olması nedeniyle, yarışmaya önceki senelerde başarılı olmuş isimler seçiliyor. İşte Survivor 2018'de yarışacak olan iki isim

Nihat Doğan yıllar sonra yeniden SurvivordaSurvivor yarışmasında bu yıl farklı bir format ile ekranlara geleceği belirtilmişti... Bu yıl önceki yıllarda başarı göstermiş yarışmacıların bir arada yarışacağı bir All Star grubu kuruluyor.

Yarışmanın yapımcısı ve sunucu olan Acun Ilıcalı, adaya gidecek 8 kişinin ismini açıklamıştı.

2 İSİM DAHA BELLİ OLDU

Öte yandan Survivor 2018 All Star'a katılacak olan iki ismin daha belli olduğu, bu isimlerin ise Ümit Karan ve Nihat Doğan olarak belirlendiği öğrenildi.

KADRODAN ÇIKARTILMIŞTI

Nihat Doğan iki yıl önce vahşi bir cinayete kurban giden Özgecan Aslan'ın ardından attığı tweet nedeniyle Survivor 2015 All Star kadrodan çıkartılmıştı.

Nihat Doğan, Özgecan Aslanın ailesini ziyarete gitti
Nihat Doğan, Özgecan Aslan'ın ailesini ziyarete gitti
All Star ekibini karşısına çıkacak olan gönüllüler takımı merakla bekleniyor.

GEÇEN YILIN ŞAMPİYONU KİM OLDU?

Survivor 2017 büyük finali Kıbrıs’ta gerçekleşti. Finale kalan Adem Kılıççı ve Ogeday Girişen arasında survivor 2017 şampiyonluğu için SMS oylaması yapıldı. Kıbrıs'ta yapılan finale bugüne dek bütün elenen yarışmacılar da katıldı. Yapılan halk oylamasının ardından Survivor 2017'nin şampiyonu belli oldu. Survivor 2017'nin şampiyonu gönüllüler takımını temsil eden Ogeday Girişken oldu.

Önceki yıllardan yarışmayı takip eden seyircilerin merakla beklediği iki isim ise sosyal medya tepkilerinden anlaşıldığı üzere Hilmi Cem ve Murat Ceylan. Bu ikili birlikte yarıştıkları dönemde programa damga vurmuştu. İşte Survivor All Star 2018'in detayları


TURABİ ÜÇÜNCÜ KEZ SURVİVOR'A GİDİYOR

Survivor 2018 için hazırlıklara başlayan Acun Medya ekibi yarışmacıları da belirlemeye başladı. Daha önce iki kez Survivor'a katılan ve ikisinde de şampiyonluğa ulaşan Turabi üçüncü kez Survivor'a gidiyor.

Sosyal medya hesabından güzel haberi sevenleriyle paylaşan Turabi, yayınladığı videonun altına '3. defa Survivor mı? 'İmkânsız...' dedi gururum. 'Riskli...' dedi. Tecrübem, 'Manasız...' dedi. Mantığım, 'Yine de denemeye değer' dedi. Kalbim... 'Seneye görüşürüz' mesajını yazdı.

SURVİVOR'A GİDECEK OLAN DİĞER İSİMLER

Hilmicem İntepe

Adem Kılıççı

Hakan Hatipoğlu

Murat Ceylan

Cumali Akgül

Turabi Çamkıran

Sema Aydemir

Nagihan Karadere

Merve Aydın

ADI İLK AÇIKLANAN YARIŞMACI CUMALİ AKGÜL OLMUŞTU

Survivor 2018 kadrosuna dahil olmak isteyen Cumali Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 gün boyunca yaklaşık 1600 km yol yürüyerek geldi. Cumali Akgül’ün Survivor için fiziksel olarak yeterli olmadığını söyleyen Acun Ilıcalı, Beyazıt Öztürk’ün ısrarlarına dayanamayınca “Cumali kardeşim o kadar yol yürümüş gelmiş. Bundan sonra yürüyen hiç kimseyi almayacağımızı garanti ederek kendisini Survivor’a almaya karar verdik.” açıklamasını yapmıştı. Cumali Akgül, Survivor All Star'da gönüllüler takımında yarışacak...

Survivor ne zaman başlayacak sorusunu soran birçok Survivor hayranı, bu sene Survivor All Star 2018 kadrosunda kimlerin olacağını merak ediliyor. Survivor hangi tarihte başlayacak? Yayınlandığı dönemlerde ilgiyi üstüne çeken Survivor All Star'ın kadroları ve başlama tarihi detayları...Survivor’da Ünlüler ve Gönüllüler kadroları belli oldu mu? Survivor All Star 2018 ne zaman başlıyor?


Survivor All Star 2018 için geri sayım sürüyor. Survivor All Star 2018’de ünlüler ve gönüllüler takımında ter dökecek olan isimlerin de kimler olduğu yavaş yavaş ortaya çıkıyor. Sürpriz isimlerin yer aldığı Survivor bu sene çok heyecanlı geçeceğe benziyor. İşte Survivor 2018’e dair merak edilen ayrıntılar…


SURVİVOR 2018 NE ZAMAN BAŞLAYACAK?
Acun Ilıcalı TV8'de yayınlanan gündüz kuşağı programı “Gel Konuşalım”a konuk oldu. Ilıcalı, TV8'in vazgeçilmez programı Survivor 2018'in 10 Şubat Cumartesi günü başlayacağını açıkladı.
survivor ile ilgili görsel sonucu


SURVİVOR 2018 YARIŞMACILARI
-Cumali Akgül
-Turabi Çamkıran
-Sema Aydemir
-Nagihan Karadere
-Merve Aydın
-Murat Ceylan
-Hilmi Cem İntepe
-Adem Kılıççı
-Hakan Hatipoğlu
-Nihat Doğan
-Ümit Karan


GEÇEN YILIN ŞAMPİYONU KİMDİ?
Survivor 2017 büyük finali Kıbrıs'ta gerçekleşti. Finale kalan Adem Kılıççı ve Ogeday Girişen arasında survivor 2017 şampiyonluğu için SMS oylaması yapıldı. Kıbrıs’ta yapılan finale bugüne dek bütün elenen yarışmacılar da katıldı. Yapılan halk oylamasının ardından Survivor 2017’nin şampiyonu belli oldu. Survivor 2017’nin şampiyonu gönüllüler takımını temsil eden Ogeday Girişken oldu.

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.