Taner Ölmez (medcezir mert ) Kimdir hayatı hakkında bilgi Biyografisi resimleri foto

Taner Ölmez, 1 Ocak 1986 tarihinde İstanbul’un Kadıköy ilçesinde dünyaya gelmiştir. Günümüz yılına (2013) göre 27 yaşındadır.

Taner Ölmez, 1986 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümü öğrencisidir.

Yaşadığı Şehir: İstanbul

Eğitimi: İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı-Tiyatro (Devam)

Taner Ölmez Kimdir? Taner Ölmez Nereli Ve Kaç Yaşında Biyografi
Taner Ölmez 1986 yılında İstanbul da dünyaya geldi. Genç yaşlardan beri oyunculuktaki başarısını keşfeden Taner Ölmez İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro bölümünü tercih etti. Taner Ölmez eğitimine halen bu üniversitede devam etmektedir.
Taner Ölmez’in Yer Aldığı Diziler
İstanbul’un Altınları – Mustafa
Kapalıçarşı – Gıyabettin
Kül ve Ateş
Taner Ölmez’in Yer Aldığı Reklam Filmleri
Piyale Pigafest
Ülker Albeni
Ülker Sunny
Taner Ölmez’in Yer Aldığı Tiyatro Oyunları
Çatı
Tiyatro Adam “Albay Kuş”
 

 Medcezir dizisi Taner Ölmez

Daha önce İstanbul’un Altınları dizisinde rol alarak halkın beğenisini kazanan Taner Ölmez, şu sıralar ise Star ekranlarında yayınlanmakta olan medcezir  dizisindeki Mert serez karakterini canlandırmaktadır.

Resimlerle Taner Ölmez’i tanıyalım;

 

 

Taner Ölmez biyografi,med cezir mert sezer  Taner Ölmez ekşi, Taner Ölmez kaç yaşında, Taner Ölmez kim, Taner Ölmez wiki, med cezir mert sezer

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.