Survivor 2017 kadrosunda yer alan Sabriye Şengül ün gerçek hayataki mesleğini yaşını boyunu merak ettiysen yazımızda fotoğrafı ile birlikte derledik sizin için .Kick boks Sabriye Şengül ün biyografisi.
Başarılar Diliyoruz.


Sabriye Şengül Kimdir

,
1988 yılında Trabzon'da dünyaya geldi. 2006 yılında boksla tanışan Sabriye Şengül'ün hayatı bu tarihten sonra değişti. Sabriye Şengül, 2006 yılında boksla tanıştı. Spor hayatına hentboll oynayarak başlayan Sabriye Şengül, tavsiye sonrasında kickboks'a yöneldi.

 

Berna Keklikler Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Nereli

Volkan Çetinkaya Demir KimdirYaşı Boyu Kilosu Nereli

Ogeday Girişken Kimdir Yaşı Boyu Kilosu Nereli

 

Hayatında sporun önemli bir yer tuttuğunu belirten Sabriye Şengül'ün en öne çıkan özelliği ise hırslı bir kimliğe sahip olması. Verdiği röportajlarda her fırsatta sporun hayatındaki önemini anlatan

Sabriye Şengül Boyu : 1,69m
Sabriye Şengül Kilo : 55 kg

Sabriye Şengül, spor hayatını şu sözlerle anlatıyor: “Önceleri hentbol oynuyordum. Hırslı, mücadeleci ve pes etmeyen bir yapım var. Antrenmanlarda ve maçlarda bu yapımdan dolayı sertleştiğim oldu.

 

Hocalarım, ‘Sabriye hentbolcular bize lazım. Sen boks ile uğraş’ deyince eden olmasın dedim. Boksta ve Kickboskta 3 Türkiye şampiyonluğum var. Uluslararası boks şampiyonluğum ve K1 Dünya Karması şampiyonluğum bulunuyor.

Eser West Kimdir Yaşı

Boyu Kilosu Nereli

Denisa Kimdir

Yaşı Boyu Kilosu Nereli

Elif Şadoğlu Demir Kimdir

Yaşı Boyu Kilosu Nereli

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top