Gamze Taşkın kimdir? Esra Erol’un programında ortaya çıktı!
Kısmetse Olur'dan tanıdığımız Gamze Taşkın yeniden ortaya çıktı. Olaylı aşk hayatı ile tanıdığımız Taşkın şimdilerde eski nişanlısı Özgür Şengül ile barışmanın yollarını arıyor. Peki nereden tanıyoruz Gamze Taşkın'ı... Gamze Taşkın kaç yaşında?Gamze Taşkın Esra Erol’un programına katıldı. Kısmetse Olur evinden olan Gamze Taşkın eski nişanlısı Özgür ile barışmak için canlı yayına katıldı. Özgür ve Gamze Taşkın bugün ilk kez canlı yayında karşı karşıya geldi.
gamze-taskin-kimdir
GAMZE TAŞIN KİMDİR?
Kısmetse Olur evinde gözde gelin adaylarından biri Gamze Taşkın… Ayça Beğen’in yerine Kısmetse Olur evine katıldı. Ayça'nın eve veda etmesinin ardından eve yeni gelin adayı olarak Gamze Taşkın geldi. Gamze 25 yaşında ve yarışmaya Sakarya'dan katılıyor. Yay burcu olan Gamze diş hekimi asistanlığı yapıyor. Genç gelin adayının olmazsa olmazı ilişkiye başlayacağı damat adayının spor yapıyor olmasıydı…

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.