Selin Ciğerci Boyu, Kilosu, Yaşı ve Göz ile Saç Rengi  kimdir eski ve yeni hali resimleri ? Sosyal medya paylaşımları ile fenomen olan Selin Ciğerci futbolcu Gökhan Çıra ile evlilik arefesindeyken aylar önce ayrılmştı. Ameliyat geçirerek cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci kimdir? İşte ayrıntılar…

Gerçek adı:Okan Ünsal

Doğum Tarihi:1985 (33 yaşında)
Eğitim Durumu:Lise

SELİN CİĞERCİ KİMDİR?

Ameliyat olarak cinsiyet değiştiren Selin Ciğerci, sosyal medyada ‘Bebek Okan’ adıyla ünlenmişti. 3 yıl önce geçirdiği ameliyat ardından adını Selin Ciğerci olarak değiştirdi. Verdiği bir röportajda ailesinin cinsiyet değiştirmesini istemediğini ve babasının ünlü bir hazır giyim firmasının sahibi olduğunu belirten Selin Ciğerci, DJ'lik yaparak hayatını sürdürmektedir.

 
Bir dönem Asuman Krause tarafından sunulan yarışma programı Wipeout'a katıldı. Kendisi ve ailesi hakkında çok detaylı bilgiler vermek istemeyen sosyal medya fenomeni, bugüne kadar milletvekili, ünlü futbolcu ve iş adamlarıyla sevgili olduğunu ifade etmişti. Son olarak Gökhan Çıra ile birlikte olan Selin Ciğerci evlilik arefesindeyken ayrılık kararı aldı.

 

 

Selin Ciğerci Kimdir? Nereli? Kısaca Biyografisi
Selin Ciğerci son yıllarda hem sosyal medyada hemde magazin gündeminde ismini sıkça duyduğumuz fenomen isimlerin arasında yer almaktadır. Kimdir? kaç yaşında? nereli? ne iş yapıyor? sevgilisi kim? ve hayatı gibi bir çok sorununda cevabı merak konusudur.

Selin Ciğerci doğum tarihi, doğum yeri, aslen nereli?
Selin Ciğerci bazı ekran severlerin hatırlayacağı Wipeout yarışmasına katılarak ekranlarda yer almıştır. 1985 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiş, aslen anne tarafından Kastamonu, baba tarafından ise Konya‘lıdır. Babası İş adamıdır, ünlü bir hazır giyim firmasının sahibidir. Bir erkek kardeşi vardır. Babası ve erkek kardeşi ameliyat olmasını istememiş, o nedenle evden ayrılmıştır. 3 sene annesi dışında kimse ile görüşmemiş, ailesi de ona maddi yardım yapmayarak burnunu sürtmesini ve bu kararından dönmesini istemişler. Ancak bu kararından vazgeçmemiştir. Ameliyat parasını annesinden aldığı harçlıklar ile gerçekleştirmiştir.

Özellikle cinsiyet değiştirme operasyonu ve ardından futbolcu sevgilisi, nişanlısı Gökhan Çıra ile birlikteliğiyle sıkça medya da gündeme gelmektedir. Bir gün mutlaka evlenmek istediğini, çocuğunun da olmayacağını ama yine de bu duyguyu tatmak istediğini aktarmıştır.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top