Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Müsteşarı Yusuf Tekin'in de önceki gün ifade ettiği gibi 40 bin öğretmen ataması bilgisayar atama sistemi ile yapıldı. Puan üstünlüğü esas alınarak yapılan öğretmen atama sonuçları mebpersonelleri.com tarafından atama sonuçlarını bekleyen öğretmenlerin erişimine açıldı

 Öğretmen Atama Sonuçları Ekranı Sayfası MEB 19 Eylül Öğretmen Atama Sonuçları Ekranı 19 Eylül 2014 Öğretmen Atama Sonuçları 2014 MEB Öğretmen Atama Sonuçları Ekranı 19 Eylül MEB 40 bin öğretmen için büyük gün bugün. 2014 öğretmen atama sonuçları saat 16.00'dan itibaren MEB tarafından açıklandı.

Atama sonuçları aynı anda mebpersonelleri.com'da yayınlandı. Atama bekleyen 40 bin öğretmen, görev yerlerini bugün öğrendi.Mebbis atama.meb.gov tr öğretmen ilk atama sonuçları ve öğretmen adaylarının yorumları bu sayfada.

Öğretmen Atama Sonuçları İçin Tıklayınız 

Milli Eğitim Bakanlığı, bugün yaklaşık 40 bin öğretmenin atamasını gerçekleştirdi

Atamalar, saat 16.00'da Milli Eğitim Bakanlığı Başöğretmen Salonu'nda düzenlenecek törenle yapıldı.

Öğretmen Atama Minumum Taban Puanları yayınlandı Tıklayın

Törende 40 bin öğretmenin ataması aynı anda bilgisayar ortamında gerçekleşti. Öğretmen adayları, atandıkları şehir ve okulu Milli Eğtim Bakanlığı'nın internet adresinden atama.meb.gov.tr'den öğrendiler.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top