Kalbi Korumanın En İyi Yolu Affetmek

Kalbinizi en iyi şekilde korumak için stresten uzak durmanız gerektiği konusunda uzmanlar uyarıyorlar..Özellikle ikili ilişkilerinizde stres ile birlikte ilişkinizde yaşadığınız  zorluklar kalp sağlığınızın bozulmasına neden olabilir hatta kalp krizi geçirme riskinizide yükseltebilir.Zannetmeyin ki stres vücudunuza az zarar veriyor stresin vücudunuza verdiği zarar inanın sandığınızdan çok daha büyüktür.

Stres nedeniyle meydana gelen metabolik değişimler vücudunuzdaki damar duvarlarınıza ciddi ölçüde zarar veriyor.Kalp uzmanlarının bizlere tavsiyeleri var.Bu tavsiyeleirn başında stresten uzak durmamız ve özellikle ikili ilişkilerinizde affedici olmayı denememiz.Sağlığınızı düşünerek kendinizi strese sokmayın affetmek boyun eğmek anlamına gelmemeli kendinizi büyük bir sağlık sorunundan koruyacağınızı düşünerek affedici olmayı deneyin göreceksiniz hem sağlığınız hem ilişkiniz çok daha iyi olacak.Öfkenizi uzun süre üzerinizde taşımayın bunu yapmak içinde yeri ve zamanı geldiği zaman affetmeyi öğrenmelisiniz.

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.