Başkasının Kalbi Dizisi Oyuncu Kadrosu
 
Başkasının Kalbi Dizisi Oyuncu Kadrosu  Kanal D yeni sezon için hazırlıklarını son hız devam ediyor. Kanal D 2015 2016 sezonu için Başkasının Kalbi adında yeni bir drama dizisi için hazırlıklara başladı. Başkasının Kalbi dizisi için oyuncu seçimi ve senaryo çalışmaları devam etmekte.
 
Başkasının Kalbi Dizisi Oyuncuları
Başkasının Kalbi dizisi eylül ayında Kanal D ekranlarında başlayacak. Eylül ayında başlayacak proje için cast çalışmaları devam etmekte. Başkasının Kalbi dizisi ana karakterleri belirlendikten sonra bu karakterler için oyuncu seçimleri yapılacaktır.
Başkasının Kalbi dizisi başrol oyuncuları ve oyuncu kadrosu açıklandıktan sonra sayfamıza eklenecektir.
 
Başkasının Kalbi dizisi konusu
Başkasının Kalbi dizisi konusu şuanda tam olarak belli değil; ancak drama dizisi olacağı açıklandı. D Production tarafından hazırlanacak dizi izleyicilerden merakla bekleniyor.
 
Başkasının Kalbi Dizisi Fragmanı
Başkasının Kalbi Dizisi tanıtım Fragmanı yayınlanmadı. Başkasının Kalbi Dizisi tanıtım Fragmanı yayınlandığında sayfamıza eklenecektir
 
 
 
Etiketler: Başkasının Kalbi dizisi konusu / Başkasının Kalbi fragmanı / Başkasının Kalbi Kanal D / Başkasının Kalbi karakterleri / Başkasının Kalbi oyuncu kadrosu / Başkasının Kalbi oyuncu listesi
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top