Üç Oda Bir Aşk dizisi oyuncu kadrosu listesi fragmanı
Üç Oda Bir Aşk Dizisi Oyuncuları
 
Üç Oda Bir Aşk dizinin oyuncu seçmeleri büyük titizlikle devam ediyor. Dizinin başrolünde yakışıklı oyuncu Seçkin Özdemir yer alıyor. Seçkin Özdemir'e eşlik edecek oyuncular henüz netlik kazanmadı. Üç Oda Bir Aşk dizisinde Seçkin Özdemir'e eşlik edecek olan bayan oyuncunun kim olacağı  merak konusu.
En son yapılan açıklamalara göre ise Üç Oda Bir Aşk dizisi yönetmeni olarak daha önce Günahkar dizisini de yöneten Barış YÖŞ ile anlaşıldığı açıklandı.
 
Üç Oda Bir Aşk Dizisi Konusu Hikayesi
Üç Oda Bir Aşk dizisi 2004 yılında Kore'de yayınlanan Full House isimli dizisinin Türkiye uyarlaması olacak. Dizinin orijinal versiyonunda babalarından kalan evde yaşayan iki kız kardeş var. Büyük kız nişanlısı ile birlikte büyük bir borca girince  babasından kalan evi satmaya karar verir. Ama bu kararı kız kardeşinden saklar. Kardeşini yurtdışına tatile göndererek evi satmayı planlar. Ablasının borcundan habersiz olan kız tatil sürprizini öğrenince çok mutlu olur. Tatil yapacağı yere gitmek için bindiği uçakta genç ve yakışıklı bir çocuklar karşılaşır. Pek hoş bir karşılaşma olmasa da kader ağlarını örmeye başlamıştır. Kalacağı otele varan genç kız ödeme eksik olduğu için otele alınmaz. Geri dönmek zorunda kalan kız eve geldiğinde ablasının evi sattığını öğrenir. Ablası evlerini uçakta karşılaştığı çocuğa satmıştır.
 
3 Oda 1 Aşk Dizisi Hangi Kanalda? Ne Zaman Başlıyor?
 
3 Oda 1 Aşk dizisi büyük bir ihtimalle Show TV'de ekrana gelecek. Çekimlerine henüz başlanmayan dizinin yayın tarihi de belli değil.
  
 Üç Oda Bir Aşk dizisi fragmanı
 
 
Etiketler: Üç Oda Bir Aşk dizisi fragmanı / Üç Oda Bir Aşk dizisi karakterleri / Üç Oda Bir Aşk dizisi konusu / Üç Oda Bir Aşk dizisi oyuncu kadrosu / Üç Oda Bir Aşk dizisi oyuncuları / Üç Oda Bir Aşk dizisi tam oyuncu kadrosu resimli / Üç Oda Bir Aşk kim kimdir
birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.