Yaz’ın Öyküsü dizisi konusu hikayesi, özet,senaryosu

Yaz’ın Öyküsü dizisi bir dram dizi olarak yazıldı. Yetimhanede büyüyen bir kızın hayatını anlatacak olan Yaz’ın Öyküsü dizisinde yetimhanede yaşanan zorlukların ve yetimhaneden ayrıldıktan sonra kızın annesini araması ve bulmasını konu edinecek. Yetimhane hayatını konu alacak dizi izleyici tarafından merakla izleneceğe benziyor.

 

Yaz’ın Öyküsü oyuncu listesi, kimler oynuyor , oyuncuları

 

Vildan ATASEVER(Umut):1981 Bursa doğumlu olan oyuncu 34 yaşındadır. Kadın İsterse dizisinde ki Zuhal rolü ile izleyicinin beğenisini kazanmıştır. Son filmi ise Osmanlı Tokatı’dır

Umut 36 yaşında kadın dostu erkek düşmanı başarılı güzel bir kadın. Kadınlara destek için televizyon programları yapıyor. Çocukluğu maddi zorluklarla geçmiş; ancak burslu olarak üniversite kazanmış. Kazandığı üniversite de zengin ve popüler bir çocuk olan Mertle yatmış ve hayatı allak bullak olmuş. Mert’ten bir çocuğu olan Umut çocuğunu kendi başına büyütemeyince ondan ayrılmak zorunda kalmıştır.

Tansel ÖNGEL(Mert) :1976 Kilis doğumlu olan Türk sinema ve dizi oyuncusu 39 yaşındadır. Son Mektup filminde ve Benim İçin Üzülme dizilerinde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu oldukça geniş bir hayran kitlesine sahiptir.

Mert oldukça yakışıklı maceracı bir kişiliğe sahip bir genç. Motor tutkusu onu aldığı Tıp eğitiminden uzaklaştırmıştır. Umut’la yaşadığı ilişkiden Yaz isminde bir kızı olan Mert’in bun durumdandan haberi yoktur. Birden Yaz’la karşılaşan Mert Yaz’a babalık yapmak için dağınık hayatını düzeltmek zorunda kalacaktır.

Ece Çeşmioğlu(Yaz): 1990 İstanbul doğumlu olan güzel oyuncu 25 yaşındadır. Ece Çeşmioğlunu izleyiciler Öyle Bir Geçer Zaman Ki dizisinden tanıyacaklardır.

Asi bir genç kız hayatta tek amacı var kendi ayakları üzerinde durabilmek. Annesi ve babasını hiç tanımamıştır. Ferhat ise aşık olduğu çocuktur.

Tarık Ündüz(Ferhat): 1988 İstanbul doğumludur. Not Defteri ve Akasya Durağı dizilerinde rol almıştır.

Yaz’ın sevdiği çocuktur. Yaz’a zor zamanlarında sürekli destek olmuş onu hiç yalnız bırakmamıştır. Adeta Yaz’ın ailesi gibidir.

Tuğçe Açıkgöz(Ekim): Daha önce Best Fm de programlar yapmıştır

Yaz’ın yurttan en sevdiği arkadaşıdır. Yaz ile yedikleri içtikleri ayrı gitmez. Yaz onu her kezden her şeyden çok sever

Çağdaş Onur Öztürk(Tunç): 1979 Sivas doğumludur. Ege Üniversitesi Peyzaj bölümü mezunudur. Sakarya Fırat dizinde kötü adam rolü ile karşımıza çıkmıştır

Deniz Gürzumar(Caner): Beni Böyle Sev dizisinden tanıyoruz onu

Ayşegül İşsever(Nevra): Tiyatro oyuncusudur. Bu ilk dizi projesidir.

Zühtü Erkan(Doğu)

İncilay ŞAHİN(Saniye)

 

 

Etiketler: Yaz'ın Öyküsü dizisi fragmanı / Yaz'ın Öyküsü dizisi konusu / Yaz'ın Öyküsü dizisi oyuncu kadrosu / Yaz'ın Öyküsü karakterleri / Yaz'ın Öyküsü oyuncu / Yaz'ın Öyküsü oyuncu kadrosu / Yaz'ın Öyküsü oyuncu listesi

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.