Bende özledim dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi

Bende özledim dizisi  hikayesi konusu nedir nasıldır

Tür         Komedi

Senarist               Burak Aksak

Yönetmen          Onur Ünlü

Ben de Özledim, Eflatun Film tarafından yapılıp Star TV'de yayınlanan Komedi türündeki Türk televizyon dizisi. Oyuncuların yayından kaldırılan Leyla ile Mecnun'dan sonra yaşadıklarını anlatan komedi dizisi.

23 Ekim 2013 çarşamba Star tv

Bende özledim dizisi Oyuncuları kadrosu kimler oynuyor         

Ali Atay

Serkan Keskin

Ahmet Mümtaz Taylan

Cengiz Bozkurt

Osman Sonant

Burak Aksak

Onur Ünlü

Köksal Engür

Mehmet Cihan Ercan

Sarp Aydınoğlu

 

YAYIN TARİHİ BELLİ OLDU

 Vatan gazetesi yazarı Oya Doğan, " Ben de Özledim’in başrol oyuncuları Ali Atay, Serkan Keskin, Osman Sonant, Onur Ünlü ve Burak Aksak. Yanlış okumadınız, yönetmen Onur Ünlü ve senarist Burak Aksak da oynayacaklar. Dizi, Leyla ile Mecnun’un bitişinden sonra bu ana ekibin ne yapacağını bulmaya çalışmasıyla başlayacak. Herkes kendi adıyla kendisini oynayacak. Bu açıdan İşler Güçler’e benzetebilirsiniz. Ama İşler Güçler’de ünlü olmaya çalışan üç oyuncu izlemiştik. Şimdi ünlü olan Ali Atay, Serkan Keskin ve Osman Sonant’ın hayatında yeni açılan sürprizleri izleyeceğiz. Bu arada Cengiz Bozkurt, Ahmet Mümtaz Taylan da konuk oyunculuk yapacak. Leyla The Band bu işin diğer başrolü olacak. Dizi 23 Ekim Çarşamba akşamı Muhteşem Yüzyıl’ın ardından ilk bölümüyle ekrana gelecek. Açıkçası merakla bekliyorum. Bizi çok güldürecek yepyeni bir proje geldiğine de eminim"
 
 
Leyla mecnun , leyla ve mecnun, dizisinin ,oyuncularının ,yeni dizisi ,yeni kadrosu, Bende özledim dizisi Oyuncuları kadrosu kimler oynuyor      
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top