yapım yılı = 2013

Yapım şirketi= ANS

Yönetmen: Kemal UZUN

Kana1 = Show Tv

 Aşk ekmek ve hayaller dizisi oyuncuları kadrosu kim oynuyor

Berna Laçin

Burak Hakkı

Sinan Tuzcu

Müjde Ar

Furkan Andıç

Deniz Baysal kimdir tıkla öğren

 

 

 Aşk ekmek ve hayaller dizisi Hakkında -bilgi '

 Başrollerinde Berna Laçin, Burak Hakkı, Sinan Tuzcu, Müjde Ar, Furkan Andıç gibi isimlerin rol alacağı ANS Productıons imzalı "Aşk Ekmek Hayaller" dizisinden ilk fragman yayınlandı.Kemal Uzun'un yönetmenliğini yapacağı dizi önümüzdeki haftalarda Show TV ekranlarında olacak. 

 Aşk ekmek ve hayaller dizisi hi,kayesi konusu ne anlatıyor

Kore dizileri hayranlarına müjde, yakında ''Love, Bread and Dreams'' dizisinden tasarlanmış olan ''Aşk Ekmek Hayaller Dizisi'' yakında Show TV ekranlarında başlayacak. Kore dizileri büyük ilgi gördüğünden dolayı ANS Productions bu diziyi uyarlamıştır. Tabiki ufak tefek değişikler olacaktır bu dizide ve fragmandan anladığımız kadarıyla gizemli bir konusu olacak. Bu bir dram olacak, adından da anlaşıldığı gibi ''Aşk Ekmek Hayaller'' dizisi Aşkın, Zenginliğin, Fakirliğin, Ekmek Parasının ve Hayallerin harmanlandığı bir dizi olacak. Şimdi size kore versiyonunun konusundan bahsedeceğiz. Büyük ihtimal türk versiyonda ana konu aynı olacak. Orjinal versiyonunda büyük bir şirketin sahibinin oğlu başrolde. Bu oğul fırın sektöründe bir efsane olmak istemektedir. Babası yetenekli olduğu için oglunu varisi ilan eder fakat ailesi oğlunu gayrimeşru oğul olduğu için onu kabul etmezler. Buna rağmen kararlılığı onu o sektörde bir numara olmak için sıfırdan bir başlangıç yapmasını sağlar. Bakalım ''Aşk Ekmek Hayaller izle'' aynı konuyamı hakim olacak. Bekleyip göreceğiz......

✓“Etiketler:Alara Uncu, Ali ipin, Alican Özakoğlu, Aşk Ekmek ve Hayaller, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Bölüm Yorumları, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Hangi Gün Oynuyor?, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi İlk Fragmanı İzle, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Jenerik Müziği, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Kaç Bölüm Yayınlandı?, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Ne Zaman Başlayacak, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Oyuncuları, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Saat Kaçta Başlayacak, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Saat Kaçta Oynuyor, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Şarkısı, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Tekrarı Hangi Gün, Aşk Ekmek ve Hayaller Dizisi Videosu ve Fragmanı, Aşk Ekmek ve Hayaller İzle, Aşk Ekmek ve Hayaller Roman Özeti, Ayça Eren, Aydan Çakır, Barış Hacıhan, Begüm Çetinkaya, Berna Laçin, Burak Hakkı, Deniz Baysal, Dilek Demir, Efe Karaman, Elif Merve Çolak, Furkan Andıç, İrem Altuğ, Kaan Ürkmez, LEYLA KÖSE, Müjde Ar,Nebil Sayın, Nihal Menzil, Pelin Buse Gökçek, Sinan Tuzcu, Sudenaz Akkoyun”

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top