Tmc Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği yeni bir dizi geliyor. Tmc Yapım'ın 2016-2017 sezonu kanal d ekranları için Bodrum Masalı dizisinin çekimlerine başlayacak. Eğer bir aksilik olmadığı takdirde Haziran ayına yetiştirilmesi beklenen yeni dizi sağlam bir gençlik hikayesini anlatacak. Gençlerin ilgilisini çekeceğeni düşündüğümüz yeni dizi Bodrum Masalı 18 Ağustos Perşembe ilk bölümü ile ekranlara geliyor. Kanal D ekranlarında yayınlanacak olan yeni dizinin oyuncu kadrosunu aşağıda detaylı olarak paylaşılmıştır.

Bodrum Masalı Konusu
Bir çok otel sahibi varlıklı bir iş adamı olan Evren Ergüven karısı Yıldız çocukları Su ve Ateş'le birlikte mutlu ve lüks bir hayat sürmekteydi. Otellerinden büyük bir kısmının bulunduğu Bodrum'da gizli bir lilişkisi bulunmaktadır. Evren ard arda verdiği yanlış kararlar doğrultusunda iflasın eşiğine gelmiştir. Ergüven ailesi lüks hayatından vazgeçmek küçük köhne bir otelde yeniden hayata başlamak zorunda kalmıştır. Bütün yaşananlardan ve sırlardan habersiz olan Ateş ve Su kolejden, hayallerinden, zengin ve güvenli hayatlarından kopacak zorluklarla dolu yeni bir hayata başlayacaklardır. Tatil hayatı yaşadıkları Bodrum onlara hayatın gerçek yüzünü işte şimdi gösterecektir.

 

Bodrum Masalı oyuncuları

 

Alperen Duymaz (Ateş)

Hilmi Cem İntepe (Kelebek)

 

Dilan Çiçek Deniz (Su)

Serel Yereli (Alara)

Şevval Sam (Yıldız)

Murat Aygen​ (Evren)

Timuçin Esen (Faryalı)

Toprak Sağlam(Gözde)

Ezgi Şenler (Aslı)

Bora Cengiz (Cenk)

Ebru Unurtan (Ceyda)

Kaan Çakır (Cahit)

Serhan Onat (Uzay)

Yener Gürsoy (Gönenç)

Zehra Yılmaz (Rana)

Nazlı Kar (Şule)

Cemalettin Çekmece (Asım)

Tülin Yazkan (İpek)

Tugay Bahşi​ (Mert)

 

 

bodrum masalı oyuncuları,bodrum masalı fragman bodrum masalı ne zaman başlayacak bodrum masalı hikayesi bodrum masalıi filmi bodrum masalı sözleri

bodrum masalı dinle bodrum masalı hikayesi video

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top