Baba Candır dizisi yeni bölümü ve tekrarları hangi gün, hangi kanalda, saat kaçta yayınlanıyor. Baba Candır dizisinin yayın akışı, tv rehberi. Dizi ne zaman başlıyor, kaçta bitiyor, kaç saat sürüyor.

 

Yönetmenliğini Yusuf PİRHASAN’ın yaptığı başrolerinde SettarTanrıöğen, Özgün Karaman,Meliz Tüzüngüç, Berna Koraltürk, Tolga Pancaroğlu, Tülay Bursa ve Uraz Kaygılaroğlu gibi ünlü oyuncuların rol aldığı Baba Candır komedi dizisi, her Pazar akşamı saat 20.00’de TRT1 ekranlarında…

 

İşte Baba Candır Dizisinin Hikayesi ve Kısaca Baba Candır Dizisi

Uzun yıllar önce eşini kaybeden Salih, 3 çocuğuna hem annelik hem de babalık yapmaktadır. Dizi Emektar yufkası Salih’in başından geçen komik ve hüzünlü olayları anlatmaktadır.

Yufkacı Salih’in 3 çocuğu da büyümüş, hayata atılma yaşına gelmiştir. Salih’in tek amacı ise çocuklarının iş ve özel hayatlarında mutlu olmalarını sağlamaktır. Çocukları ise babalarını dinlemeyip kendi başlarının çaresine bakmaya çalışır. Ancak çocuklar ekonomik yönden halen babalarının evinde babalarına muhtaçtırlar. Bu durum ise babalarının işine gelmektedir. Lakin ne kadar büyümüş olsalar da halen babalarının gözünde çocukturlar.

Ailece izleyebileceğiniz bu dizi her Pazar saat 20.00’de TRT1 ekranlarında…

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.