Dizinin kadrosu

Yapım: Akbel-Adam Film

Yapımcı  : Cansu Akbel – Tarkan Karlıdağ

Senaryo: Gülden Çakır & Sema Ali Erol

Genel Yönetmen : Serdar Akar

Yönetmen : Sadullah Şentürk

Görüntü Yönetmeni : Ferhan Akgün

Sanat Yönetmeni  : Yavuz Fazlıoğlu

Müzik : Frans Bak

 

Cinayet dizisinin konusu hikayesi öyküsü ne anlatyor

Kanal D’nin yeni dizisi Cinayet konusu, oyuncuları ve kalitesi ile dikkat çekiyor. Dizinin başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan gibi sevilen oyuncular rol alıyor.

Cinayet dizisinin konusu

Dizide detektif (cinayetçi) bir bayan olan Zehra Kaya hayatını tamamen değiştirmeye karar verdiği bir dönemde cinayet olayı yüzünden bu planlarını ertelemek zorunda kalır. Öldürülen genç bir kız Gonca’nın cinayetini çözmek için çalışmaya başlar ve bu araştırmalarında ona Yılmaz Seyhan eşlik eder. Şüpheli listesine önemli politikacının ismi karışır…

Cinayet dizisi hangi dizinin uyarlaması

2007 yılında yayınlanmış olan Cinayet anlamına gelen Forbrydelsen adlı Danimarka dizisinin ilgi ile izlenmesi sonucu 2011 yılında The Killing adı altında Amerikan dizisi yapıldı. Dizinin 3. sezonu birkaç ay önce sona erdi. Cinayet dizisi Amerikan The Killing versiyonunun uyarlaması olarak karşımıza çıkıyor.

Cinayet dizisinin oyuncuları ve karakterleri

 

Cinayet dizisi kadrosu Oyuncular kimler oynuyor 

Nurgül Yeşilçay (Zehra Kaya)

 Engin Altan Düzyatan (Yılmaz Seyhan)

Uğur Polat (Aslan Kocatepe)

Şükran Ovalı (Umay Abalı)

 Ahmet Mümtaz Taylan (Tahir Borova)

Goncagül Sunar (Meryem Borova)

 Tansu Biçer (Kadir Borova)

, Orhan Aydın (Hüseyin Biçer)

Murat Garipağaoğlu (Nurettin Akbaş), Alicia Kapudağ (Gonca Borova), Saydam Yeniay (Eser), Funda Postacı (Muazzez), Ayşe Tunaboylu (Ramize), Can Kolukısa (İsa), Zafer Diper (Haşmet), Boran Bağcı (Kaan), Ece Özkici (Ayla Akgün), Volkan Ünal (Mehmet Ali), Yağızkan Dikmen (Musa), Hidayet Erdinç (Sadettin), Deniz Özmen (Ali Toros), Bahar Kolkıran (Leyla), Erdi Bolat (Ozan)

 

 

 

 

 

 

Nurgül yeşilçay ın dizisi Engin Altan Düzyatan ın yeni dizisi hangi kanalda hikayesi oyuncuları hakkında konusu nerede , nasıl, kim, neden, ne zaman dizisi 2014 yeni dizileri, başrol oyuncuları, biyografisi, Cinayet, dizi, Dizi izle, dizi künyesi, dizide kim kimdir, Engin Altan Düzyatan, Forbrydelsen, fragman, hangi kanalda saat kaçta, kanal d, kanal d dizileri, killing, konusu, Nurgül Yeşilçay, oyuncu kadrosu, senaryo, uyarlama diziler

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top