Böyle bitmesin dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet

 

 Böyle bitmesin  ne zaman hangi kanalda çıkıyor

Böyle bitmesin  hakkında bilgi.

Yapım yılı      :       2012

Yapım şirketi        :       AT Yapım

Yönetmen     :       Emre Kabakuşak

Senaryo :       Necati Şahin

Yapımcı  :       Atalay Taşdiken.

 

 Böyle bitmesin  dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor.

Nergis Öztürk -> Nisa, Cemal Toktaş -> Yusuf, Yeliz Kuvancı -> Nazlı, Tomris İncer -> Hümeyra, Kaan Çakır -> Latif, Adnan Biricik -> Cevdet, Ayşen İnci -> Meral, Pınar Göktaş -> Özlem, Biğkem Karavus -> Ayşe, Eray Berke Acar -> Arif, Doğa Karakaş -> Fatih.

Böyle bitmesin  dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor.

 Nazlı ve Yusuf'un düğün gecesinde yaşanan olay, keyifle döşedikleri ve mutlu mesut yaşamayı hayal ettikleri evlerinde, eşyalarının üstünü beyaz patiskalar ile örterek, alyanslarını parmaklarından çıkartmalarına sebep olmuştur. Ayrılıklarının etkisi, her ikisini de sarsmış, günlük yaşamlarını ve işlerini olumsuz yönde etkilemiştir. Aylar sonra gelen bir ihbar, Nazlı, Yusuf ve Komiser Nisa’yı, kadın sığınma evlerinden birisinde meydana gelen zorlu bir vakayı çözmek üzere, aynı yerde buluşturur. Soluk soluğa bir mücadele başlamıştır..

 

 

 

Böyle bitmesin  dizisi izleyici  Yorumlarınızı bekliyoruz.

 

 

Böyle bitmesin  dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , neBöyle bitmesin  dizisioyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet, kim , ne, ne zaman, nerede, nasl, niçin, neden, ne zaman, hangisi, hangileri oynuyor oynayacak başlayacak, izle, yorum yap,, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top