Söz Dizisi Hangi Kanalda Hangi Günler Oynuyor Vatan ve Millet duygusunun ön plana çıkartıldığı ve milliyetçilik hislerinin izleyiciye sunulacağı Söz Dizisi'nin ilk bölümü bu akşam Star Tv'de yayınlanacak.

Söz Dizisi Hangi Kanalda Hangi Günler Oynuyor

Milliyetçilik duygusunun ön plana çıkartıldığı dizi furyasına bir yenisi daha eklendi. Star TV'de bu akşam başlayacak olan Söz Dizisi, özel bir askeri birliğin terör örgütüne karşı vereceği amansız mücadeleyi konu alacak.

3 Nisan Pazartesi Günü Star Tv'de saat: 20:00'de başlayacak olan Başrollerinde Tolga Sarıtaş, Serhat Kılıç, Aybüke Pusat, Meriç Aral, Nihat Sarıkaya, Atakan Arslan, Görkem Sevindik, Burak Sevinç, Mustafa Yıldıran, Erdem Vurdem ve Aytaç Şaşmaz gibi gen ve başarılı isimlerin yer alacağı yeni dizinin konusuysa bilindik, senaryolardan.

Konusu: İstanbul’da yaşanan büyük bir terör saldırısı sonucu onlarca insanın hayatını kaybetmesi ve bu facianın ülkede büyük bir infiale yol açması ile Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu’nun hayatı da bir yeni bir akışa sürüklenir. Saldırıyı üstlenen terör örgütü ikinci bir eylem olarak sivil bir vatandaşı kaçırınca, örgütün ele başını yakalamak ve kurtarma çalışmasını tamamlamak için Özel Kuvvetler Komutanlığı bünyesinde yeni bir tim oluşturulmasına karar verilir. Rehini kurtarmak için zaman git gide daralırken Tim Komutanı olan Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu, kendi hayatını tehlikeye atmak pahasına harekete geçer. Yolları vatan sevgisinde birleşen Tim birbirlerine hem kardeş hem vatan hem de siper olacaktır.


Oyuncular ve Rolleri:
Tolga Sarıtaş: Kıdemli Üsteğmen Yavuz Karasu
Serhat Kılıç: Çolak
Aybüke Pusat: Bahar Kutlu
Meriç Aral: Eylem Mercier
Nihat Sarıkaya: Yarbay Erdem Korkmaz
Atakan Arslan: Üsteğmen Zafer Yaman
Burak Sevinç: Üstçavuş Fethi Kulaksız
Görkem Sevindik: Üstçavuş Mücahit Serdengeçti
Mustafa Yıldıran: Başçavuş Ali Haydar Bozdağ
Erdem Vurdem: Başçavuş Ateş Acar
Aytaç Şaşmaz: Uzman Çavuş Feyzullah Altıparmak
Nil Günal: Güler Korkmaz
Ece Okay: Funda Kutlu
Melissa Yıldırmer: Fatma Bozdağ
İlayda Ildır: Nazlı Korkmaz

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.