bot erkek bayan ayakkabı çizme  markaları ve modellerinin fiyatları  ve çeşitlerini yazımızdan okuyabilirsiniz
bot fiyatları erkek bot ayakkabı erkek  bot ayakkabı bayan
bot çeşitleri erkek bot çeşitleri bayan

Soğuk havaların kendini hissetirmesi ile beraber bot arayışına giren ziyaretçilerimiz için bir kaynak oluşturmak istedik.

Kış mevsimini daha rahat geçirmenin yolu iyi bir bot ayakkabıdan geçiyor.

Kaliteli bir botuntaşıması gereken özellikler

1-) Su geçirmemesi
2-) Ayakları yeterince ısıtması
2-) Ayak hijyeni açısından terletmemesi ve koku yapmaması
3-) Rahat ve hafif bir yapıda olması
4-) Şık durması, ıslak zeminde kaymaması, botun vurmaması

1. Caterpillar
Bot ayakkabı denince akla gelen ilk marka Caterpillar ya da kısaca Cat, dayanıklı ve sağlam bot modelleri ile adını geniş kitlelere duyurmuştur. Fiyat/Performans bakımından kullanıcı kitlesini memnun etmeyi başaran ilgili marka, müşterilerin geri dönüşlerine istisnaden uzun ömürlü ayakkabılar üretmektedir. Ayrıca firma, ayakkabı sektörü dışında iş makinesi alanında da faaliyet göstermektedir.

2. Timberland
Malzeme kalitesiyle karda kışta, kışın sert havalarında ayaklarınızı güvenle emanet edebileceğiz bir ABD menşeli şirkettir. Botların “1 kere alınıp, senelerce kullanılması” satın alınmadan önce unutulmaması gereken bir husustur. Bu nedenle bütçeden aşırı kısılması sonradan yaşanacak problemleri beraberinde getirebilir. Markanın popüler modellerinden bir tanesi olan Timberland WaterProof, taban kısmı ve konforlu yapısıyla birçok kişi tarafından beğenilerek tavsiye edilmektedir.

3. Harley-Davidson
Ülkemizdeki hizmetleri Yeşil Kundura tarafından üstlenilmiş bir markadır. Bayan & Erkek birçok insanın ilk tercihleri arasında bulunur. Piyasada kendine yer bulmayı başarmış ve yüksek pazar payına sahip olmuştur. Tüketicilerin ortak şikayetleri arasında ayakkabı ağırlığı dikkat çekmektedir.

4. Merrell
Daha çok tasarımlarıyla ön plana çıkan Merrell, deformasyona uğramayan üst düzey konforlu botlarıyla bilinmektedir. Tabiri caizse “Tank gibi bot ” kavramını en iyi şekilde karşılamaktadır. Ekşi sözlük gibi platformlarda sayfalarca takdir edilen birkaç markadan biridir.

5. Greyder
Merkezi Çorum’da bulunan yerli sermayeli bir kuruluştur. Listemizde yer vermek istediğimiz diğer bir marka olan Greyder, ayakkabıların vurması gibi şikayetler alması nedeniyle müşteri memnuniyeti açısından sınıfta kalmaktadır.

6. Lumberjack
Tatmin edici fiyatlarıyla büyük ilgi gören İtalyan markayı, Ziylan Grup (Flo) satın alarak yerli sermayeye katmıştır. Reklamları halk arasında çok konuşulmuştur. (Yazı sonunda reklam videosu yer almaktadır!)

Haricinde Camel, Salomon, Dockers, YDS (Askeri botlar) ve Bulldozer gibi önemli bot üreticileri de bulunmaktadır. Peki Nike Air Max’ın Bot modelini gördünüz mü?

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top