Yaklaşık 1 yıldız 4N1K İlk Aşk dizisi için yoğun hazırlıklar vardı; bu araya bir de sinema filmi çekimi de sığdırıldı ve gençliğin gözdesi olan 4N1K İlk Aşk dizisi haziran veya temmuz 2018’de yeni sezonda da devam etmek üzeri izleyicisi karşısında olacak.

? Bayram dolayısıyla çetenin can güvenliği tehlike altındadır ehöhöh iyi bayramlar ?
 

Gözde Mutluer, Hasan Denizyaran, Burak Yörük, Sina Özer, Buse Narcı, Cemrehan Karakaş , Berke Bük, Turan Cihan Şimşek yine 4N1K serisinde izleyicisi karşısında olacak. İşte 4N1K İlk Aşk Dizisi tam liste oyuncu kadrosu4N1K Nerede Çekiliyor? Arslanel Koleji Nerede? 4n1k İlk aşk setine gitmek için tıklayınız
Nerede Çekiliyor?

4N1K Oyuncuları
Gözde Mutluer(Yaprak AYVAZ)
Gözde Mutluer 1991 yılında İzmit’te doğan Gözde Mutluer 27 yaşındadır. Marmara Üniversitesi’ne Sinema ve Televizyon bölümü mezunudur. Show TV’de yayınlanan Melekler Korusun dizisi ile sektöre giriş yapan Gözde Mutluer Lale Devri, Bebek İşi, Not Defteri, ve Asla Vazgeçmem yer aldığı önemli dizilerdendir.Yaprak erkek gibi bir kız. Okuldan çokça cezası var. Diğer kızların sevdiği şeyleri sevmez. Annesi Oya babası Taner. Hem annesi hemde babası ondan bıkmış. Ali ise yıllardır Yaprak’a aşık ama bir türlü ona açılamıyor. Yaprak Sırık’tan yani Barış’tan nefret etse de galiba Barış onu aşka ikna edecek gibi.

Yarın değil bir sonraki cuma... Resmen. Cidden. Bayağı gerçek. GELİYORLAR!
 Atakan Hoşgören (Ali Tekelioğlu)

Atakan Hoşgören 199 yılında İstanbul’da doğmuştur. Doğuş Üniversitesi İngilizce İşletme Bölümüne öğrencisidir. 5 yıl kadar Beşiktaş altyapısında basketbol oynamıştırAli Gamze’nin koşulsuz koruyucusu ve destekçisi. Kimse bilmese de Ali Yaprak’a aşık ama itiraf edemiyor. Okulun Basketbol takım kaptanı. Barış’ın Yaprak’a olan ilgisi Ali’nin kıskançlığını arttırıyor. Babası Tekin ile arası bozuk. Aslında Ali’nin rehber öğretmeni Ela Hoca Ali’nin gerçek annesi ama Ali henüz bunu bilmiyor. Ali her sıkıntısını Ela hoca ile paylaşıyor.Cihan Şimşek(Sinan Yorulmaz)
Cihan Şimşek 1992 Almanya doğumludur ve 26 yaşındadır. İlk olarak Bez Bebek dizisinde rol aldı. MedCezir, Hanım Köylü gibi dizilerde küçük roller aldı.

Anne oğul ilk sahnelerini çekiyorlar!
 

Sinan romantik bir çocuk. Aşkın kitabını yazmış. Yelda’ya aşık ama ona hiç bir aşk kuralı işlemiyor. Yelda okulun müdürünün kızı ama Sinan hala bilmiyor. Anne ve babası yıllar önce ayrılmış. Annesi melike ile Yelda’nın babası okul müdürü de aşk yaşıyor.Sina Özer (Gökhan Karademir)
Sina Özer 1995 İstanbul doğumludur ve İstanbul Bilgi Üniversitesi İletişim Fakültesi Reklamcılık bölümü mezunudur. Behzat Uygur’un oğlu Nejat Uygur ile beraber çektiği videolar ile tanınmaya başladı. Gurbette Aşk yer aldığı tek dizi projesidir.Gökhan deli gibi Merve’ye aşık bir genç. Ne yaparsa ölümüne yapar; aşkı da öyledir. Kıskançlıkta çağ atlamış bir genç. Merve’yi her yerde her durumda kıskanabiliyor. Fizikçi öğretmeni ve Merve’nin mini etekleri ile soğuk bir savaş içinde

Suğdem Gözalır(Merve)
Suğdem Gözalır 1994 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi mezunudur. Özyeğin Ünivertesi Hukuk Fakültesi öğrencisidir. Mayıs Kraliçesi dizisinde ve İkinci Şans filminde rol alarak ilk oyunculuk dneeyimlerini yaşamıştır. Sinema Güzeli Yarışması ikincisi olarak aslında tescilli bir güzeldir.

Merve Gökhan’ın aşık olduğu kız. Sürekli mini etek giyer ve zaten kıskanç olan Gökhan’ı çıldırtır.

 

Cemrehan Karakaş (Oğuz Ünal)
1993 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Cemrehan Karakaş Bilgi Üniversitesi Kültür ve Sanat bölümü mezunudur. Sen Benimsin ve Umutsuz Ev Kadınları dizilerinde yer almıştır. Sanatın bir çok dalı ile ilgilidir ve Justin Biber’e benzetilmektedir.Oğuz şakacı bir genç. Ciddi olduğu nadir görülür. Annesi Zeliş’in aşırı sevgisi ve ilgisi ile büyümüş. Arkadaşlarına şaka yapmakta sınır tanımıyor. Kate Upton sevgisi ile dikkat çekecek.

Burak Yörük (Barış Ozansoy) (Sırık)
Burak Yörük 1995 yılında İstanbul’da doğmuştur. 7 yaşından beri çocuk oyuncu olarak zaten ekranlardadır. Beykent Üniversitesi’nin “Tiyatro bölümü öğrencisidir. Ben Onu Çok Sevdim, 20 dakika gibi dizilerde rol almıştır.

Barış’a herkes sırık der. Uzun boy ile bu lakabı almıştır. Zengin Ozansoy ailesinin şımartılmış öz güvenle donatılmış oğlu. Hiç yenilmemiş; hiç kaybetmemiş hatta yarışa bile girmemiş; bu nedenle yarış onun çok dikkatini çekiyor. Motosiklet ve basketbol onun vazgeçilmezi. Anne ve babası küçük yaşta öldüğü için disiplinli bir babaanne tarafından yetiştirilmiş. Yaprak’a aşık olacak ve Ali ile eğlenceli bir rekabet yaşayacak.Eslem Akar(Yelda)
Eslem Akar son olarak Avlu dizisinde Ecem karakterine hayat vermiştir. 1998 yılında İstanbul’da doğan Eslem Akar 20 yaşındadır. Dizi sektörüne ilk olarak Trt 1 de yayınlanan Sen de Gitme dizisi ile başlamıştır.

 


Yelda Okul müdürü Rüştü’nün çok sevdiği kızı. Sinan’a aşık. Sinan da ona aşık. Güzel bir kız.Bülent Alkış (Okul Müdürü Rüştü)
Bülent Alkış 1974 İzmir doğumludur. 9 Eylül Üniversitesi Konservatuarından oyunculuk bölümü mezunudur. İsimsizler, Dayan Yüreğim , Filinta, Herşey Yolunda Merkez ve Umutsuz Ev Kadınları yer aldığı son önemli projelerdir. Son yılların önemli isimlerindendir.Okul müdürü tam bir kıl. İstatistik tutmayı çok seven bir adam. Boşanmış ama velisi Melike’ye aşık bir adam. Melike de Sinan’ın annesi. Yelda’da okul müdür Rüştü’nün kızı

Beyti Engin (Fizik öğretmeni)
Beyti Engin 1981 Çanakkale’nin güzel ve tarihi ilçesi Gelibolu doğumludur. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Üniversitesi Devlet Konservatuarı bölümü meznudur. Ulan İstanbul dizisinde canlandırdığı Hayati karakteri ile ünlü oldu. No: 309 dizisinde de Şadi karakteri ile ilgi odağı oldu.

Okulun renkli öğretmenlerinden; ama Gökhan’a acayip takık. Farklı kombinler giyerek nasıl bir öğretmen böyle giyinebilir sorunu akla getiriyor. Boşandığı eşi de aynı okulda öğretmen. Bizim beşli 4N1K’ya da gıcık oluyor. Fizikçi saat gibi bir adam her sabah aaynı şeyleri aynı saatte yapar.

Gizem Güneş(Bade)
Son olarak geçen sezon final yapan efsane dizi Kanatsız Kuşlarda Cemre rolü ile izlemiştik onu.

Bade okulun güzel kızlarından biri. Yaprak’ı da hiç sevmez. Yaprak’da Bade’yi sevmez. Sırık için Yaprak ve Bade önemli bir kavgaya tutuşacak. Sonunda kim kazanacak dersin

Zeynep Özder(4N1K Ela)
1985 yılında Ankara‘da doğumludur. Bilkent Üniversitesi, Konsevatuarı’nda Müzik ve Gösteri Sanatları mezunudur. İntikam dizisinde hayat verdiği Aslı karakteri ile tanınır.

Ela okulun Rehber öğretmen aynı zamanda Ali’nin annesi. Tekin’in eski karısı

Emir Benderlioğlu(Tekin)
1979 Ankara doğumlu olan Emir Benderlioğlu 39 yaşındadır. fotoğrafçı, seslendirmen, grafiker ve oyuncudur. Çok yönlü bir isimdir. Hacettepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi mezunudur. Kavak Yelleri dizisi ile ismini duyursa da son yıllarda Arka Sokaklar Fi Dağ 2 ve Börü dizileri ile ismini çokça duyurmuştur.

Tekin, Ali’nin babasıdır. Eski eşi Ela’ya hala aşıktır. Ali’nin yurt dışında eğitim almasını ister.

Aybanu Aykut(Oya)


Oya, Yaprak’ın yufka yürekli annesi. Yaprak’ın artık bir kız olmasını erkeklik modundan çıkmasını ister.

Hakan Haksun
Senaryo yazarı, Tiyatrocu ve dizi oyuncusudur.

Beden Eğitimi öğretmeni eğlenceli bir tip.

Firuzan Aydın(Nazan)
İstanbul Bakirkoy belediye tiyatrosu oyuncusudur. Gelecek vaad eden genç sanatçılarımızdan biridir.

Nazan Fizik Öğretmenin eşidir. Arslaner kolejinde öğretmendir. Kocasu ile evleri ayırmıştır ancak bir türlü resmi olarak ayrılamamıştır. Nazan ve fizikçi sürekli didişir öğretmenler odasında.

Tuğçe Kıltaç
Kaçak Gelinler dizisinde hayat verdiği İzafet karakteri ile tanınır. 1983 İstanbul doğumludur.

Tuğçe Kıltaç(4N1K Zeliş)
Tuğçe Kıltaç 35 yaşında ve 1983 doğumludur. Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Kaçak GElinler Yahşi Cazibe gibi dizilerde rol almıştır.

Oğuz’un annesi. Oğuz’u çok seviyor. Oğlunu her an her dakika sevmek istiyor; ama Oğuz büyüdü.

Meral Asiltürk(Melike)
Melike Sinan’ın annesidir. Okul müdürü Rüştü’nün sevdiği kadındır.

 

Hasan Denizyaran
Deniz ÖZBAY(Yaprak’ın Babası)
Microp oyunculuk atolyesinin oyuncusudur. Aslen tiyatrocudur. Son olarak Kınalı Kuzular: Üç Kardeş sinema filminde oynamıştır.

Sefer Eliş(4N1K Kamil)
Okulun hizmetlisi. Kamil baba derler ona. Kıdemli hademedir.

Nihan Tüfekçioğlu(Manzura)
1994 Denizli doğumlu olan Nihan Tüfekçioğlu 4n1k dizisinde yer alacaktır ve 24 yaşındadır. Semur Şeytanın Kabilesi Sibel karakterine hayat verecektir.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top