Alın Yazım Dizisi oyuncuları Konusu hakkında.

Yapım Yılı: 2014        Kanal:KanalD

Yapımcı:Düş Gezginleri Film, Nilgün Sağyaşar

Yönetmen:Canan Evcimen, Atilla Cengiz

Senaryo: Ayça Mutlugil, Zeynep Alev Uzma, Necati Küçükazay, Arzu Birol, Zeynep Nilüfer Özçelik, Serap 

Alın Yazım Dizisinin Konusu hikayesi ne anlatıyor.

Doğduğu gün yetimhaneye bırakılan, 8 yaşına kadar İstanbul’da, sonra da Eskişehir yetimhanelerinde büyüyen Asya, aslında çok büyük bir mirasın tek varisiydi. Ve bunu kendisi dahil kimseler bilmiyordu.

Yıllar önce annesini doğum masasında kaybederek en büyük talihsizliği yaşayan Asya için hayat, başlangıcından itibaren zorluklarla geçmiştir. Asya iki günlük bebekken babası Cevher’in yurt dışından ölüm haberi gelmiş, böylece Asya, amcası Levent ve yengesi Aysel’in eline kalmıştır. Cevher’in tek varisinin Asya olduğunu bilen Aysel, Levent’ten gizli, sevgilisi Kürşat’ı kullanarak hain bir plan hazırlamıştır. Asya geç kalmadan yok edilecektir. Plan tıkır tıkır işler ve Aysel kaynının büyük servetine konar. Ama henüz onun da bilmediği bir şey vardır.

Aysel, Asya’yı öldü bilmektedir. Oysa Kürşat, kızı bir yetimhaneye vermiş, hayatını adım adım takip etmiştir. Amacı günü gelince Asya’yı, Aysel’den intikam almak için kullanmaktır.

 

Alın Yazım Dizisinin Oyuncu Kadrosu kim oynuyor oyuncuları hakkında bilgi hayatları:

 

(Asya)    Duygu Keser Biyografisi için Tıkla

(Yiğit)    Ozan Dağgez  Biyografisi için Tıkla

(Aysel)  Yeşim Gül Akşar Biyografisi için Tıkla

(Kürşat) Orhan Aydın Biyografisi için Tıkla

(Selma)  Deniz Özlem Durmaz Biyografisi için Tıkla

(Levent) Aziz Sarvan Biyografisi için Tıkla

(Melek)  Pelin Orhuner Biyografisi için Tıkla

Efecan Erdem (Selim), Zafer Demircan (Zuhal), Aykut Ünal (Şevki), Mihriban Er (Feraye), Kahraman Sivri (Melih), Ayberk Aladar (Ercan), Özge Oldaç (Zümrüt), Batuhan Sert (Ali), Ecem Karavus (Sevgi)

 

Alın Yazım Dizisinin fragmanı

 

 

Alın yazısı , alın yazım, kanald günlük dizi, sabah dizisi, kana d nin sabah dizisi, Alın Yazımı Dizisi Oyuncuları özeti Fragmanı, Alın Yazısı Dizisi tanıtım Fragmanı, Kanal D Alın Yazısı Dizi özeti, Kanal D Alın Yazısı Dizisi Fragmanı, Kanal D Alın Yazısı Dizisi Oyuncuları, Yeni Sezon Dizileri  Alın Yazısı Dizi Fragmanı hikayesi , konusu, asya kim, yiğit kim, aysel, kürşt, kim yaşı, boyu, göz rengi, kilo, sevgilis, hakkında

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top