Yalan Dünya dizisi oyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet resim

  

Yalan Dünya  dizisi ne zaman hangi kanalda çıkıyor

Yalan Dünya  hakkında bilgi.

Yapım yılı      :       2012

Yapım şirketi        :       D YAPIM

Yönetmen     :       Jale Atabey Özberk

Senaryo :       Gülse Birsel

Türleri    :       Komedi, Gençlik.

 

Yalan Dünya  dizisi kadrosu oyuncuları kim oynuyor.

Gülse Birsel -> Deniz, Beyazıt Öztürk -> Rıza, Olgun Şimşek -> Selahattin, Ahmet, Hasibe Eren -> Gülistan, Sarp Apak -> Emir, Altan Erkekli -> Şehmuz, Öner Erkan -> Bora, Füsun Demirel -> Servet, Nihal Yalçın -> Açılay, Bartu Küçükçaglayan -> Orçun, Gupse Özay -> Nurhayat, İrem Sak -> Tülay, Hakan Meriçliler -> Çağatay, Ömür Arpacı -> Reis, Tuna Orhan -> Tufan, Gönül Ülkü -> Afife, Ece Ercan -> Esra, Derya Karataş -> Zerrin, Gonca Vuslateri -> Vasfiye Teyze.

Yalan Dünya  dizisi hikayesi öyküsü konusu ne anlatıyor.

Gülse Birsel’e hayranlık duymamak mümkün değil. Avrupa Yakası gibi bir dizi klasiğini yaratan ve her ayrılan oyuncudan sonra daha iyi karakterler yaratarak yıllarda diziyi zirvede tutan Gülse Birsel yeni dizisi ile de oldukça iddialı.

 Yalan Dünya dizisi de aslında Avrupa Yakası tarzında güzel bir komedi dizisi. Avrupa Yakası’nda yer alan Hasibe Eren, Sarp Apak, Nihal Yalçın ve Ömür Arpacı dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor ve Ömür Arpacı yine aynı Reis karakterini canlandırıyor.

 Dizinin kuşkusuz en dikkat çeken ismi Beyazıt Öztürk. Her ne kadar karakteri fazla geri planda kalsa da adı bile diziye olan merakı arttırmaya yetiyor.

 

Gülse Birsel, Yalan Dünya’sı dizisinde de yaptığı en iyi işi yapıyor ve çok farklı karakterler ortaya çıkartıyor. Selahattin, Orçun, Tülay ve Zerrin karakterleri yine mükemmel ve herkesin sevgisini kazandı bile.

 Dizi her ne kadar Avrupa Yakası kadar ilgi görmesede izlemeye değer eğlenceli bir dizi olduğu gerçeği değimiyor. Karakterlerin gitgide oturması ve beğeniye göre yenilerinin ortaya çıkması dizinin kalitesini de gitgide arttırıyor.

 

Yalan Dünya  dizisi izleyici  Yorumlarınızı bekliyoruz

 

  

 

 

Yalan Dünya  dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum    

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.