Sungurlar Dizisi oyuncuları kim oyuyor oyuncu kadrosu

Mert Kılıç   Serdar Komutan

Dilara Büyükbayraktar   Naza

Bora Karakul    Doktor Devran

Mehmet Korhan   Fırat Şahin

Merve Akaydın    Aslı / Eslim

Gülşah Küçükyıldız   Havin

Merve Anlağan   Meryem

Mehmet Küçük    Ferman

Onur Emre Teber   Fedai

Yıldız Güngör   Gülsüm

Emre Taşkıran  Yusuf

Zeki Gürdal   Topal

Aydın Koç    Şahmar

Yılmaz Şerif   Ahmet

Sungurlar Dizisi hikayesi hakkında ne anlatıyor

Sungurlar Nedir? Nasıl oluşturulmuştur?

Birbirinden değişik şehirlerden, yetim kalan çocuklar arasından seçilmiş, ve hem fiziki hem de bilgi eğitiminden geçmiş kötü emelleri ve çirkin tezgahları bozmaya yeminli insanlardan oluşan Sungurlar Timi, yurt içinde ve sınır bölgelerde zorlu bir mücadele içine giriyor.

Sungurlar Timi'nin yiğit ve cesur komutanı Yüzbaşı Mert bir ara ekipten atılır ve kendine bir boks salonu açar. Naza sayesinde ekibe geri dönen Serdar Suriye'nin Rojava bölgesinde militanlar tarafınfan kaçırılır.  Sungurların cumartesi günü yayınlanacak ilk bölümünde Serdar Komutan bir grup teröristin rehinesi olur ve ona Sungurlar ekibinin tek tek öldürüldüğü bir video gösterilir.

Örgüt elemanları Serdar Komutan’ı darağacında sallandırmak üzereyken köy bir anda havaya uçmaya başlar.

Samanyolu Tv'de yeni bir dizi başlıyor. Sungurlar Timi iş başında! Şefkat Tepe adlı dizinin yerine yayınlanacak olan dizi "Sungurlar" uzun zamandır beklenen ve yayınlanıp yayınlanmayacağı hakkında herhangi bir açıklama yapılmayan Şefkat Tepe dizi yerine Sungurlar sizlerle olacak! Şefkat Tepe hayranlarının merakla beklediği Sungurla 25 Ekim Cumartesi gecesi saat 20.30 Samanyolu (STV) ekranlarında canlı izlenebilecek!

Şefkat Tepe'den ayrılan Serdar Komutan'ı yeni serüveninde neler bekliyor? Sungurlar ilk (yeni) bölümü ile bu akşam sizlerle! Sungurlar 1. Bölüm'ü ile Cumartesi Akşamı Samanyolu TV'de.. SUNGURLAR, heyecan dolu yeni bölümüyle 1. Cumartesi, saat 20.30’da Samanyolu TV’de.

 

1. Bölüm Bu Akşam (FRAGMAN) Hakkında

Samanyolu TV’nin büyük merakla beklenen dizisi Sungurlar, 25 Ekim Cumartesi günü büyük buluşmaya hazırlanıyor. Ortadoğu’da yaşanan kavgayı ve Türkiye’yi sinsice bölmeyi amaçlayan terör örgütlerine karşı yapılan zorlu mücadeleyi ekrana taşıyan Sungurlar, yeni sezonun en iddialı yapımları arasında gösteriliyor.

Dizinin Cumartesi akşamı yayınlanacak ilk bölümünde;

Sungurlar komutanı Serdar Yüzbaşı, Suriye’de bir grup örgüt tarafından hapishanede işkence altında tutulur ve vahşice infaz edilmek istenir. Örgüt liderlerinden biri Serdar Komutan’a ölmeden önce Türkiye’nin başına gelecek kıyamet senaryosunun görüntülerini izletir. Bir anlamda Türkiye’nin ve Ortadoğu’nun yeni haritası olarak hazırlanan senaryoyu gören Serdar Komutan dehşete düşer. İnfaz edilmek üzere olan Serdar Komutan’ın bu planı durdurmak için bulunduğu cehennemden kurtulması gerekir. Ancak Şahin, Doktor, Aslı ve Naza’nın öldürüldüğü haberini alan Serdar adeta yıkılır. Bu sırada etrafta patlamalar duyulurken aniden ortaya çıkan bir tim, yaşanacak büyük çatışmaların ilk kıvılcımı olur.

İlk bölümüyle ekrana gelecek olan Sungurlar, aksiyon dolu sahneleri ve dikkat çeken konusuyla 25 Ekim Cumartesi saat 20.30’da Samanyolu TV’de başlıyor.

Samanyolu Tv ve Küre Tv'de yayınlanacak olan Sungurlar dizisinin yeni bölümü olan 1. Bölüm'ünde neler olacak? Sungurlar dizisi 1. Bölüm fragmanı izle...

Samanyolu Tv'nin Cumartesi akşamları yayınlanan ve vazgeçilmezleri arasında yer alan dizisi Sungurlar yeni bölümü ile sizlerin

Sungurlar Son bölüm Küre Tv Full hd ve tek parça izle. Bu akşam oynanacak olan Sungurlar'nin son bölümünde neler olacak ve Sungurlar timinin bu akşamında ne gibi heyecanlar yaşanacak. İşte tüm detayları ile Samanyolu Tv Sungurlar 1. Bölüm 25 Ekim 2014 tarihi itibariyle yayınlanacak olup filmin tamamını izleyebilmeniz için aşağıdaki linki takip ediniz.

Sungurlar yeni bölümü ile 25 Ekim Cumartesi saat 20.30’de Samanyolu TV’de.

STV YAYIN AKIŞI

04:00 Belgesel

06:25 Merhaba Hafta Sonu

09:10 Maceracı

10:40 Ayna

12:15 Dizi Film

13:20 Kader Çizgisi

14:45 Yetim Gönüller

16:45 İki Dünya Arasında

18:30 Ana Haber Bülteni

19:20 Şefkat Tepe

20:30 Sungurlar

23:00 Ayna

01:15 Ayna

03:00 Tekrar Programlar

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.