Fox Tv Adı Mutluluk Oyuncu Kadrosu Karakterleri
 
Fox Tv Adı Mutluluk Oyuncu Kadrosu KarakterleriFox Tv ekranlarına adı daha önce Mutluluk olarak açıklanan daha sonra  ise Adı Mutluluk olarak değiştirilen yeni bir dizi başladı.Adı Mutluluk dizisinin baş rollerinde ise çok tanıdık isimler var.
Adı Mutluluk dizisinin Konusu ise oldukça tanıdık
Üniversite için İzmir’den İstanbul’a gelen ve öğrenci yurdunda kalan bir öğrencinin öğrenci yurdunda ve İstanbul’da yaşadığı olayları anlatacak. Romantik komedi türünde çekilecek dizi izleyici tarafından oldukça beğenilecek gibi.
 
Kaan YILDIRIM:(Batu) 1986 istanbul doğumlu olan yakışıklı oyuncu 29 yaşındadır ve İstanbul doğumludur. Daha önce Ulan İstanbul dizisinde ki Ferdi rolü ile tüm Türkiye’nin beğenisini kazandı. Ezgi EYÜBOĞLU ile aşk iddiaları ortaya çıkmıştı. Bakalım dizi aşkı gerçek aşka dönecek mi?
Batu 20’li yaşlarda duygusal ve hırslı bir gençtir. Hep okulun arıza tipi olmuştur. Kavgacıdır; ama duygusal bir yanı da vardır.
 
Ezgi Eyüboğlu:(Kumsal) 1988 Ankara doğumlu olan güzel oyuncu 27 yaşındadır. Hacettepe Devlet Konservatuvarı bölümü mezunudur. Muhteşem Yüzyıl dizisinde Eybige Hatun rolü ile erkeklerin dikkatini çekti.
Babasının sıkıcı tavırlarından sıkılmış ve mutluluğu bulmak için Batu ile İstanbul’a kaçmıştır. Hem sesi hem kendisi çok güzel bir kızdır.
 
 Ceyhun Mengiroğlu(Eren Yüksel) 29 yaşında olan yakışıklı oyuncu İstanbul doğumludur. Turizm ve Otelcilik bölümü mezunudur. Adı Mutluluk ilk dizisidir.
Eren üniversitenin çok popüler bir öğrencisidir. Neşeli, iyi niyetli başarılı bir öğrencidir. Okulun su topu takımının kaptanıdır. Aynı zamanda yurtların sorumluluğu da ondadır. Dolunay ile sevgili olmasına rağmen ondan ayrılmak istemektedir. 
Zeynep BASTIK(Gonca Gül DURAN): 1991 yılında İstanbul’da doğmuştur. Murat Dalkılıç’ın vokalistliğini yapmaktadır.Murat Dalkılıç’ın “Bi Güzellik Yap” albümündeki “Lüzumsuz Savaş” adlı parçada başarılı bir düet ortaya koymuştur
Gonca Antalyalıdır. Mutlu olanları hiç sevmez, çok arkadaşı yoktur. Dobra bir tiptir, Kumsal ile ev arkadaşlığı yapacaktır.
 
Aslı BEKİROĞLU(Sera YÜKSEL): 18 yaşındadır ve İstanbul’da doğup büyümüştür. Popüler bir kişilik olması çektiği vine’ları sayesinde olmuştur. İtalyan lisesi mezunu olan oyuncu Bahçöeşehir Üniversitesinde Beslenme ve Diyetetik bölümünde eğitimine devam etmektedir. Beni Böyle Sev dizisinde de rol alan güzel oyuncu  Beni Böyle Sev dizisinden sonra Mutluluk dizisinde kendine rol bulmuştur
Eğlenmeyi, eğlenceyi çok sever. Resim bölümünü kazanmıştır. Abisi Eren ile aynı üniversitede okuyacaktır. En sosyal tipi olacaktır üniversitenin.
 
Dilara AKSÜYEK:(Dolunay) En son Kadim Dostum dizisi ile tanımıştık onu
Eren’in 3 yıllık kız arkadaşıdır. Kumsal üniversiteye gelince Eren’i ona kaptırmaktan çok korkmaktadır.
Yağız Can Konyalı(Zeki) Yağız Can Konyalı(Zeki) adı mutluluk oyuncu kadrosu
Kaan ÇAKIR: En son Bir İstanbul Masalı ve Böyle Bitmesin dizilerinde rol almıştı. 1977 İstanbul doğumlu olan oyuncu 38 yaşındadır ve Konservatuvar mezunudur.
Orçun İYNEMLİ(Tatlı): Aras Bulut İynemli’nin abisidir. Bu ilk dizisidir.
 
 
dilara aksüyek mutluluk dizisi oyuncu kadrosu, Aslı BEKİROĞLU mutluluk dizisi oyuncu kadrosu ,Zeynep BASTIK mutluluk dizisi oyuncu kadrosu, Ceyhun Mengiroğlu(Eren Yüksel) adı mutluluk oyuncu kadrosu, ezgi eyüpoğlu mutluluk dizisi oyuncu kadrosu, kaan yıldırım mutluluk dizisi oyuncuları, kaan çakır mutluluk dizisi oyuncusu, orçun iynemli tatlı adı mutluluk oyuncu kadrosu
Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top