Güneş'in Kızları 6. son bölümde büyük şok! - İzle

Kanal D'nin yaz dizisi Güneşin Kızları'na yeni bir isim dahil oldu. Merakla beklenen Güneşın Kızları 6. son bölümde heyecan doruktaydı. Heyecan dolu son bölümü ile ekrana gelen Güneşin Kızları sürpriz yeni oyuncusu ile yine gündeme bomba gibi düştü. İşte nefes kesen Güneşin Kızları son bölüm ve dahası...

 

Güneş'in Kızları 6. son bölümde büyük şok! - İzle

Başrollerini Emre Kınay ve Evrim Alasya'nın paylaştığı Güneşın Kızları yepyeni bir bölüm ile ekrana geldi.  3 kız çocuğunu büyüten ve aşktan tamamen umudunu kesen Güneş, beyaz atlı prensini, 35 yaşında bulur ve aşık olur. İstanbullu işadamı Haluk Mertoğlu’nun evlilik teklifini kabul eden Güneş için hayat yeni başlamıştır ancak olayların ardı arkası kesilmez. Her bölümü ile ayrı bir heyecan katan Güneşın Kızları son bölümünde sürpriz gelişmeler yaşandı..

 

   GÜNEŞİN KIZLARI'NA YENİ BİR İSİM DAHİL OLDU!

Survivor 2013'te adını duyuran ve daha sonra çeşitli projelerde yer alan, bu sıralar Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D programının sunuculuğunu üstlenen Fatmagül Fakı, Güneşin Kızları dizisinin oyuncu kadrosuna katıldı.

Kanal D ekranlarında yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgi gören Güneşın Kızları merakla beklenen yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Nefes kesen son bölümün ardından Güneşın Kızları 6. bölüm için heyecan dorukta. İşte Güneşın Kızları 6. bölüm fragmanı ve özeti...

GÜNEŞİN KIZLARI 6. BÖLÜM ÖZETİ

Güneşin Kızları 6. Bölüm de: Haluk'tan sürpriz itiraf!

Haluk’un bilgisayarında babasını gören Nazlı, kimse kendisine inanmasa da olayın peşine düşmeye karar verir. Güneş, Nazlı’nın kendi kendisini kandırdığını düşünmektedir. Yıllar önce onları terk eden Zafer’in, Haluk’la ne gibi bir ilgisi olacaktır? Güneş ise, Haluk'un sürpriz itirafıyla derinden sarsılır.

 

Savaş, Nazlı’nın planını öğrenince suç ortağını yalnız bırakmak istemez. İkilinin içine düştükleri maceranın sonuçları şok edici olacaktır. Yıllar önce babasını silen Selin’in olaya tepkisi, Nazlı’dan tamamen farklı olur. Selin, her zamanki gibi umursamaz ve neşeli görünür. Fakat bu neşesinin altında acı çeker. Ali ise Selin’in acı çektiğini görebilen tek insandır.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top