Yeter Dizisinin Baştol Oyuncuısu Pelin Karahan Yeni Bölümde Varmı Yokmu Diziden Ayrılıyormu neden ayrılıyor yerin ekim gelecek.

ATV ekranlarında yayınlanan 'Yeter' dizisinde başrol oynayan ve beş aylık hamile olan Pelin Karahan projeden ayrılmaya karar verdi. Oyuncunun hamileliğinin son aylarını evinde dinlenerek geçirmek istediği öğrenildi

İKİ SEZONDUR YAYINLANIYOR

Beş yıl önce iş adamı Bedri Güntay'la dünyaevine giren ve Ali Demir adında bir erkek çocuğu bulunan Pelin Karahan, ikinci kez anne olmanın heyecanını yaşıyor. Oyuncu, iki sezondur ATV'de yayınlanan başrolünü Yurdaer Okur'la


paylaştığı 'Yeter'e veda etmeye hazırlanıyor. Hamileliğinin beşinci ayına giren Karahan'ın dizideki son durumu 10 gün içinde netleşecek.

"HAMİLE KALIRSAM AYRILIRIM" DİYE ANLAŞMIŞ

Oyuncu, setteki yoğun çalışma temposundan dolayı son dört ayını evinde dinlenerek geçirmek istiyor. Projeye başlamadan önce yapımcıyla "Hamile kalırsam ayrılırım" diyerek anlaşan Karahan'ın, bebeğin gelişimi için çalışmak istemediği öğrenildi.

Yeter' dizisinde başrol oynayan ve beş aylık hamile olan oyuncu Pelin Karahan projeden ayrılmaya karar verdi. Karahan’ın hamileliğinin son aylarını evinde dinlenerek geçirmek istediği öğrenildi.

2014 yılında Bedri Güntay'la dünyaevine giren ve Ali Demir adında bir erkek çocuğu bulunan Pelin Karahan, ikinci kez anne olmaya hazırlanıyor.

İki sezondur devam eden Yeter dizisinde başrolde oynayan Pelin Karahan’ın hamileliğinin beşinci ayına girdiği için diziye veda edeceği ve son durumunun 10 gün içinde netleşeceği konuşuluyor.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top