Anne 4. bölüm fragmanı Star TV'de yayınlandı. Anne 4. bölümde Zeynep ile Şule görüşmesi yaşanacak! Peki Şule kızının Zeynep ile olduğunu öğrenebilecek mi? Anne yeni bölümden detaylar haberimizdedir.

Anne 4. bölüm fragmanı: Yeni bölümde kritik görüşme!

Anne 4. bölüm fragmanı büyük bir heyecanla bekleniyor. Başrollerini Vahide Perçin, Cansu Dere ve Beren Gökyıldız'ın paylaştığı dram türündeki Anne dizisi hikayesi ile dikkatleri üzerine çekmeyi başardı. Yönetmenliğini Merve Girin Aytekin'in yaptığı, senaryosunu ise Berfu Ergenekon'un yazdığı Anne dizisinin yeni bölümü merakla bekleniyor. Yeni bölümden ipuçları almak isteyen herkes, Anne 4. bölüm fragmanı yayınlandı mı merak ediyor. Anne 4. bölüm fragmanı yayınlandı.

ANNE 4. BÖLÜM FRAGMANI


aNNE DİZİSİNİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

8 Kasım'da ekrana gelen Anne son bölümde; Zeynep ve Turna’nın aniden eve gelişleri Güneş ailesinde dengeleri alt üst eder… Zeynep Turna için en güvenli yerin ailesinin yanı olduğunu bilmesine rağmen, Cahide’nin torunu hakkında bitmeyen soruları yüzünden gittikçe köşeye sıkışır. Zeynep gerçeği ailesine açıklamakla Turna’yı alıp başka bir yere gitmek arasında kararsız kalır…

Bandırma’da Melek için umutlar artık tükenmiştir. Cengiz, Şule’den cenaze işlemlerini başlatmasını ister. Şule, Cengiz’in istediğini yapmazsa onu da kaybetme ihtimaliyle yüz yüze kalır. Cengiz ve Melek arasında seçim yapmak zorunda kalan Şule’nin aklı iyice karışır… Turna, her şeyin yoluna girdiğini ve mutlu bir aileye kavuştuğunu düşünürken, geçmişini bilen biriyle karşılaşır. Turna onu Melek olmadığına ikna etmek için elinden geleni yapsa da, tanınma korkusu bütün huzurunu kaçırır.

Ali’nin Zeynep hakkında öğrendiği bilgi, onu Zeynep ve Turna’nın sakladığı sırra bir adım daha yaklaştırır. Ali öğrendiklerini saklamasına karşılık, yaptığı teklifle, Zeynep’in dünyasını alt üst eder…

ANNE DİZİSİNİN KONUSU VE OYUNCULARI

Melek yaşadığı her anda mutluluk bulan, küçük dünyasında hayallerle yaşayan bir çocuktur. Zeynep geçici olarak Melek’in okulunda işe başlar ve yolları kesişir. Melek’in annesi Şule için kızı bir yüktür adeta. Erkek arkadaşı Cengiz’e bağımlılığı yüzünden, onun Melek’e yaptığı eziyetlere ses çıkarmaz. Ancak Melek’in durumu Zeynep’in dikkatinden kaçmaz. Okuldan bir öğretmenle bu durumu yakından takip etmeye karar verir. Şule ve Cengiz için zor anlar kapıdadır.

Öte yandan Zeynep, İstanbul’dan gelen bir

düğün davetiyesiyle iyice gerilir. Alacağı karar ailesiyle ilişkisini yeniden gözden geçirmesine sebep olacaktır. Melek’e göre sokaklar çoğu zaman evden daha güvenlidir. Yine bir akşam tavşanıyla gezdiği bir gün başına geleceklerden habersizdir. Zeynep, üniversiteye yaptığı başvurudan olumlu cevap alır, sonunda idealindeki işi yapacaktır. Ancak hayatın planlardan değil, başa gelenlerden ibaret olduğunu bir kez daha anlayacaktır. Bir gece talihsiz bir olayla hayatları kesişen Zeynep ve Melek dönüşü olmayan bir yola çıkarlar. Sonunun ne olacağını bilmedikleri bu tehlikeli macerada Zeynep ve Melek başlarına geleceklerden habersizdir.

İlk bölümünden itibaren izleyicileri kendine çeken dizinin oyuncu kadrosunda; Cansu Dere, Beren Gökyıldız, Vahide Perçin, Gülenay Kalkan, Gonca Vuslateri, Berkay Ateş, Can Nergis, Alize Gördüm ve Ahsen Eroğlu yer alıyor.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top