''Cinayet'' başlıyor

Başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Engin Altan Düzyatan'ın oynadığı yeni dizi Cinayet 7 Ocak'ta başlıyor.

Kanal D’nin başrollerinde Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı, Ahmet Mümtaz Taylan ve Goncagül Sunar’ın yer aldıkları yeni dizisi “Cinayet”, 7 Ocak Salı akşamı saat 20.00’de ilk bölümü ile ekrana gelecek.

 

Yapımını Akbel-Adam Film, yapımcılığını Cansu Akbel ve Tarkan Karlıdağ’ın üstlendiği, yönetmenliğini Sadullah Şentürk, genel yönetmenliğini Serdar Akar’ın yaptığı, senaryosunu da Gülden Çakır ve Sema Ali Erol’un kaleme aldıkları,  “Cinayet”, gizemli bir cinayeti çözme ve değişen hayatların, değişen şehirlerin ve değişen insanların hikayesi.

 

Oyuncu kadrosunda; Nurgül Yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı ve Ahmet Mümtaz Taylan yanı sıra Goncagül Sunar, Tansu Biçer, Orhan Aydın, Murat Garipağaoğlu, Alicia Kapudağ, Saydam Yeniay, Funda Postacı, Ayşe Tunaboylu, Can Kolukısa, Zafer Diper, Boran Bağcı, Ece Özkici, Volkan Ünal, Yağızkan Dikmen, Hidayet Erdinç, Deniz Özmen, Bahar Kolkıran ve Erdi Bolat’ın yer aldıkları dizi güçlü oyuncu kadrosunun yanı sıra sürükleyici hikayesi ile dikkatleri çekiyor.

 

Dizinin yapım ve oyuncu kadrosu da şöyle

Yapım  : Akbel-Adam Film

Yapımcı  : Cansu Akbel – Tarkan Karlıdağ

Yönetmen  : Sadullah Şentürk 

Genel Yönetmen : Serdar Akar

Senaryo  : Gülden Çakır – Sema Ali Erol

Görüntü Yönetmeni : Ferhan Akgün

Sanat Yönetmeni  : Yavuz Fazlıoğlu

Müzik    : Frans Bak

Jenerik Müziği  : Frans Bak

Oyuncular   : Nurgül Yeşilçay (Zehra Kaya), Engin Altan Düzyatan (Yılmaz Seyhan), Uğur Polat (Aslan Kocatepe), Şükran Ovalı (Umay Abalı), Ahmet Mümtaz Taylan (Tahir Borova), Goncagül Sunar (Meryem Borova), Tansu Biçer (Kadir Borova), Orhan Aydın (Hüseyin Biçer), Murat Garipağaoğlu (Nurettin Akbaş), Alicia Kapudağ (Gonca Borova), Saydam Yeniay (Eser), Funda Postacı (Muazzez), Ayşe Tunaboylu (Ramize), Can Kolukısa (İsa), Zafer Diper (Haşmet), Boran Bağcı (Kaan), Ece Özkici (Ayla Akgün), Volkan Ünal (Mehmet Ali), Yağızkan Dikmen (Musa), Hidayet Erdinç (Sadettin), Deniz Özmen (Ali Toros), Bahar Kolkıran (Leyla), Erdi Bolat (Ozan).

 

Anahtar Kelimeler

nurgül yeşilçay, Engin Altan Düzyatan, Uğur Polat, Şükran Ovalı

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.