Geri Sayım Devam Ediyor

 

Uzun zamandır Çılgın Dersane Üniversite 1.Bölüm için merakla bekliyorduk. Artık zaman kısaldı. İlk bölümümüzün yayınlanacağı 8 Haziran Pazar akşamı'na kısa bir zaman kaldı. Daha önce Çılgın Dersane film serisini izleyenlerin diziyide takip edeceğini düşünürsek kısa sürede büyük bir izleyici kitlesine sahip olacağını düşünmekteyiz dizimizin.

Çılgın Dersane Üniversite karakterlerini ara ara diğer başlıklarımızda takipçilerimize aktarıyoruz. Bu tanıtımlara dizimiz başladıktan sonrada devam edeceğiz.

Sıcak yaz aylarında dahada içimizi ısıtacak, bizlere ekran başında eğlenceli dakikalar yaşatacak olan Çılgın Dersane Üniversite Dizisi için sadece bir kaç gün daha bekleyeceğiz. Çılgın Dersane Üniversite 1.Bölüm ile ilgili tüm gelişmeleri, Bölüm Öncesi ve Bölüm Sonrası takipçilerimize aktaracağız. Şimdilik görüşmek dileğiyle...

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.