Ateşböceği 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen Ateşböceği dizisi 6. yeni bölümde Aslı ve Barış arasında romantik anlar yaşanıyor. Aslı tüm yaşananların ardından Barış'ın sessiz kalmasına tepki gösteriyor. Ateşböceği 6. yeni bölüm fragmanı ile 3 Ağustos Perşembe akşamı ekrana gelecek.

 

Star TV'nin yeni dizisi Ateşböceği Perşembe akşamları izleyicisiyle buluşuyor. Dün akşam son bölümüyle dikkatleri üzerine çeken Ateşböceği'nin 6. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Ateşböceği yeni bölümünde Barış Aslı'dan kendisine güvenmesini istiyor ve aralarında romantik anlar yaşanıyor.

ATEŞBÖCEĞİ 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

 

 

ATEŞBÖCEĞİ SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Aslı, Barış’la Teo’nun tüm mücadelelerine rağmen Cahide ve Handan’ın gündeminin orta yerine düşer. İlayda’nın da yönlendirmesiyle duruma müdahale etmeye çalışan teyzeler yüzünden Aslı’nın ailesi karışır. Tüm bunlardan habersiz Aslı, Barış’a yardım ettiğini zannederken kendi yıkımına giden taşları ağır ağır döşediğinden habersizdir.

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.