Güllerin Savaşı 1.Bölüm izle. Kanal D ekranlarında yeni bir dizi yayın hayatına başladı. Güllerin Savaşı isimli dizi ilk bölümüyle ekrana geldi. Deneyimli kadrosuyla dikkat çeken Güllerin Savaşı'nın ilk bölümünde neler oldu? Güllerin Savaşı seyirciden nasıl tepkiler aldı? Güllerin savaşı 1.bölüm merak edenler ve kaçıranlar tek parça olarak haberimizden izleyebilirler. Güllerin Savaşı ilk bölüm ve Güllerin Savaşı Yeni bölüm ile ilgili tüm gelişmeler .(Güllerin Savaşı İlk Bölüm)

 

 

 

GÜLLERİN SAVAŞI 1.BÖLÜM FULL İZLE

 

 

Güllerin Savaşı 1. Bölümü ile 8 Temmuz Salı Kanal D ekranında..

 

Kanal D’de yakında ekrana gelecek “Güllerin Savaşı”nın başrollerinde Damla Sönmez, Barış Kılıç ve Canan Ergüder yer alıyor.

 

Yapımını MED Yapım’ın, yapımcılığını Fatih Aksoy’un üstlendiği, yönetmenliğini Merve Girgin’in yaptığı dizinin senaryosunu da Melis Civelek ve Sırma Yanık kaleme alıyor.

 

Güllerin Savaşı 1. Bölüm Fragmanı

 

 

 

 

Güllerin Savaşı 1. Bölüm 2. Fragmanı

 

 

 

 

“Güllerin Savaşı”, masum bir çocukluk hayalinin gerçek bir kabusa, önce bir genç kızın, sonra ailesinin ve tüm sevdiklerinin felaketine dönüşmesinin, ‘gibi’ olmak isterken, ‘O’ olmanın, yitirilen masumiyetin ve insanın kendi benliğinden bir başkasına dönüşmesiyle yaşanan manevi çöküşün hikayesidir.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top