Diriliş Ertuğrul,yeni bölümü ile merakla bekleniyor.  Bu akşam ekranları başında olacak izleyiciler ''Diriliş Ertuğrul bugün var mı'' sorusunun yanıtını sıkça araştıracak. Peki  TRT 1 yayın akışına göre Diriliş Ertuğrul bugün var mı? İşte detaylar...

dirilis ertugrul son haber dirilis ertugrul yeni sezon haberleri diriliş ertuğrul yeni katılacak oyuncular diriliş ertuğrul diziden ayrılanlar diriliş ertuğrul yeni sezonda kimler olacak diriliş ertuğrul yeni sezon konusu dirilis ertugrul da en son durum diriliş ertuğrul dizisi kaç dakikaEkranların reyting rekorları kıran dizisi Diriliş Ertuğrul, bu hafta nefes kesecek bölümü ile yine büyük beğeni toplayacak. TRT 1'de yayımlanan dizini bu haftaki bölümünde önemli bir değişiklik yaşandı. TRT 1 yayın akışı programına göre dizinin bugün özeti yayınlanmayacak. Televizyonlarda sevilen diziyi göremeyenler ise ''Bugün Diriliş Ertuğrul var mı'' ve ''Bugün Diriliş Ertuğrul bugün neden yok'' gibi soruların yanıtını araştıracak. Peki 29 Kasım Çarşamba TRT 1 yayın akışı programına göre Diriliş Ertuğrul bugün var mı? İşte detaylar...

DİRİLİŞ ERTUĞRUL BUGÜN VAR MI?


TRT 1'in sevilen dizisi Diriliş Ertuğrul, Mevlid Kandili programı nedeniyle bugün özetsiz yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Diriliş Ertuğrul bu akşam saat 21:00'da yayınlanacak.

29 KASIM ÇARŞAMBA TRT 1 YAYIN AKIŞI

05:13İ stiklal Marşı ve Günün Program Akışı

05:15 Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

06:306 Mantı

07:35 Yeşil Deniz

10:05 1'de Bugün

10:15 Beni Böyle Sev

12:45 Halit Yerebakan'la Doktor Geldi

14:30 1'de Bugün

14:40 Bir Yastıkta Kocayalım

16:30 Yalaza

18:55 Hava Durumu

19:00 Ana Haber

19:30 Mevlid Kandili

21:00 Diriliş "Ertuğrul"

23:30 Pelin Çift İle Gündem Ötesi

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 97. BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Obaya dönen Ertuğrul, Hanlı Pazar'a gidip satışı durdurmuş ve Dündar'ın aldığı göç kararını da bozarak Kayıları gene eski düzenine kavuşturmuştu. Sultan'ın fermanıyla uç beyliği alametlerini Oğuz beylerinin önünde Emir Saadeddin'in elinden almıştı. İlk iş olarak satışı bozduğu esnada kendisine kılıç çeken ve iki Çavdar alpının ölümüne sebep olan Bahadır Bey'in oğlu Sancar'ı sürgün etmişti. Sultan tarafından tam yetki verilen Ertuğrul'un bundan sonraki hamleleri ne olacak? Kendisine tuzak kuranın Ares olduğunu Ares'e söyleyecek mi? Karacahisar Kalesi'ni fethedebilecek mi? Sultan tarafından Konya'ya çağırılan Emir Saadeddin'in bundan sonraki planı ne olacak? Tekfur Ares ile ittifakı devam edecek mi? Bahadır Bey'e karşı tavrı ne olacak? Ertuğrul'un Karacahisar Kalesi'ni fethetmesini engellemeye çalışacak mı? Ares, Ertuğrul'dan tuzak meselesini öğrenebilecek mi? Ertuğrul'a dostluk elini mi uzatacak yoksa savaş hazırlıklarına devam edip taarruza mı geçecek? Tehlikeli savaşçı Titan'a ne görevler verecek? Aslıhan, amcası Bahadır Bey ile olan beylik çekişmesinde onu yenebilecek mi? Bahadır Bey, Ertuğrul'un gelişinden ve oğlunun sürgün edilişinden sonra ne yapacak? Dündar'ın sürgün edilip ona destek veren beylerin beylikten azledilmesinden sonra Kayı obasında yeni düzen nasıl olacak? Yeniden Ertuğrul'un gölgesine giren Kayıları bundan sonra neler bekliyor?

Önceki bölümünde en önemli olaylardan biri aslında Ares'in sözleri arasında gizliydi. Fark edilmemiş olabilir ama Ares "Efsane Şovalye Titan" diye biri savaşcıdan bahsetti.

Ares şövalyeleri ile birlikte Ertuğrul Beyi bekler. Kaleye baskın için hazırlıklar başlar. Ares Gündüz Bey'e bir kötülük yapacak ama ne olduğu sır gibi saklanmaktadır.

Atsız bey kalede ve birinin peşindedir. Ares'in en güçlü şovaltesi Titan sahneye çıkar. Ve Ertuğrul bey sonunda Ares ile konuşmak için kaleye gelir.

"Biz yağma için ganimet için değil rıza ile İlahi nizamı alem için cenk ederiz diyen" Ertuğrul Bey düşmanlarına yine korku salar.

 

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top