Rakamlarla değil, duygularla iş yapan biriyim

‘Kuzey Kutbu’na gidip fotoğraf çekeceğim’


Ünlü oyuncu Engin Altan Düzyatan, önceki gün reklam yüzü olduğu Vakıfbank'ın Çırağan Sarayı'nda düzenlediği basın toplantısına katıldı. Reklam filminin çekimleri sırasında çok hasta olduğunu söyleyen Düzyatan, "İlaçlarla çekime devam ettim. Dizide sürekli çamur ve soğuğun içindeyiz; hasta olmamak elde değil" diye konuştu. Başrolünü oynadığı 'Diriliş: Ertuğrul' dizisiyle ilgili de konuşan ünlü oyuncunun anlattıklarından satırbaşları şöyle:
Dizimizin reytingleri çok yüksek; ben de bırakmaktan yana değilim. Sezon sonu için henüz bir karar almadık. Bu standartlarda bir iş uzun zamandır yapılmıyordu. Hikayemiz de iyi oturdu.

Engin Altan Düzyatan'ın Afrika'da çektiği fotoğraflar sergisi
Geçenlerde sette elektrik kaçağı nedeniyle kostümlerimiz yandı. Kostüm stoğumuz da az, böyle bir kriz yaşadık. Bu sebeple yurt dışı seyahatimi de iptal ettim.
Doğa fotoğrafçılığı benim için bir tutku; bunu yapmaya devam edeceğim. Afrika'dan sonra Kuzey Kutbu'na gidip fotoğraf çekmeyi düşünüyorum.
Oyuncular yatırımdan pek anlamaz. Çocuklarımız için ev alarak yatırım yapıyoruz. Çok zor kazanıyoruz, o yüzden riskli şeylere yatırım yaparak büyük paralar kazanma peşinde değilim. Hiçbir zaman matematik adamı olmadım; daha çok duygu adamıyım.
Allah herkese çocuk sahibi olmayı nasip etsin; müthiş bir duyguymuş. İnşallah oğlumuzun bir kardeşi olur. Kardeş önemli bir dayanak; Emir'in de bir kardeşi olabilir.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top