Off Canvas

Adı Zehra oyuncuları kimler? Adı Zehra oyuncu kadrosunda kimler var? Adı Zehra konusu ne? Adı Zehra ne zaman başlıyor? Adı Zehra kim kimdir?

NTC Medya/Mehmet Yiğit Alp'in yapımcılığını yapacağı fox tv ekranlarında yayınlanacak olan Zehra dizisi 2018 ocak ayına yetiştirilmesi bekleniyor. Taner Akvardar'ın yönetmenliğini yaptığı Bekir Baran Sıtkı, Murat Emir Eren ile Rana Namatlıoğlu'nun senaryosunu yazdığı Zeynep Çamcı ve Alican Yücesoy'un başrollerini paylaştığı Adı Zehra'nın 2018 yılının ocak ayında fox tv ekranlarında olacak.

Adı Zehra Konusu

Almanya'da tutucu bir Türk ailesinin kızı olarak hayatına devam eden 22 yaşındaki Zehra'nın Frankfurt'daki yoksul ve sorumsuz ailesinin evinde başlayıp İstanbullu varlıklı bir ailenin sırlarla ve korkunç suçlarla örülü konağında devam eden bir hikayeyi konu ediniyor.

https://youtu.be/94bGIqobQzY


Adı Zehra Oyuncuları

Alican Yücesoy (Serkan)
22 Ekim 1982 İstanbul doğumlu olan başarılı oyuncu Melisa Sözden ile evlidir. Eyyvah eyvah filmlerinde rol almıştır. Suskunlar, Şubat, İntikam, Bana Artık Hicran De gibi dizilerde boy göstermiştir. Son olarak Kördüğüm dizisinde Umut karakteriyle rol bulmuştur.

 

Zeynep Çamcı (Zehra)
11 Aralık Bodrum doğumlu genç oyuncu İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema bölümünü taamlamıştır. Beni Böyle Sev dizisinde Alper Saldıran'la başrol oynayan Çamcı herkesin gönlüne taht kurmuştur. Emir'in Yolu, Leyla İle Mecnun ve Canımın İçi gibi dizilerde rol almıştır. Güzel oyuncu son olarak Seviyor Sevmiyor dizisinde Deniz karakterine hayat vermiştir.

 

 


İnanç Konukçu (Kadir)
1985 Kasım ayı Ankara doğumlu İnanç Konukçu Erdal Beşikçioğlu'nun başrolde yer aldığı Behzat Ç dizisinde Hayalet karakteriyle tanınmıştır. Ankara Üniversitesi mezunu Konukçu Leyla ile Mecnun ve Kaçak gibi dizilerde de kendisine rol bulmuştur.

 

Yeşim Ceren Bozoğlu
29 Temmuz 1974 Ankara doğumlu başarılı oyuncu Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümünü bitirmiştir. Sinan Çalışkanoğlu ile 2007-2010 yılları arasında evliliği bulunmaktadır. Geniş Aile dizisinde Domuşuk Sevim karakteriyle tanınan oyuncu herkes tarafından oldukça sevilmişti. Elde Var Hayat dizisinde müdür muavini Zehra Öğretmeni canlandırmıştır. Bebek İşi, Canım Babam, Avrupa Yakası, Doktorlar ve O Hayat Benim oynadığı diğer dizilerdir.

 Hatice Aslan (Şule)
53 yaşındaki Sivas doğumlu usta oyuncu bir çok dizi ve film projesinde yer almıştır. Aslan son olarak Ayrılsak da Beraberiz dizisinde Mehveş rolünde oynamıştır. Son olarak Mayıs Kraliçesi dizisinde Asu karakterine hayat vermiştir.

 

Hakkı Ergök (Nadir)
18 Ağustos 1960 Kastamonu doğumlu başarılı oyuncu AİTİA Bankacılık ve Sigortacılık Yüksek okuluna 1978de girdi lisans eğitimini Sigortacılık bölümünde tamamladı. Haziran Gecesi, Kurtlar Vadisi, Annem, Küçük Sırlar, Bulutların Ötesi, Benim Hala Umudum Var gibi dizilerde rol almıştır.

adı zehra hakki ergök

Seda Güven (Ceren)
28 Ağustos 1984 Balıkesir doğumlu güzel oyuncu Marmara Üniversitesi Tekstil tasarım bölümü mezunudur. Ekmek Teknesi isimli diziyle oyunculuk hayatına giriş yapmıştır. Fatmagül'ün Suçu Ne, Kurt Seyit ve Şura gibi dizilerde rol almıştır. 1.68 boyunda ve 51 kiloda olan oyuncu Keremcem ile evlidir.

 


Emre Kıvılcım (Genco)
23 yaşında olan Emre Kıvılcım, Kanal 7'de yayınlanan Elif dizisinde Selim karakteriyle tanınmıştır. Üniversite'de ekonomi bölümünü okuyan Kıvılcım ileride kendini büyük rollerde göstereceğinin sinayellerini vermiştir. Atletik fiziği ve yakışıklılığı ile kızları kendine hayran bırakmıştır.

Ülkü Hilal Çiftçi (Mine)


Sohel Alttan Gol (Salih)

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.