Westworld 1.sezon 2. sezon bölümleri izle nerede nasıl hangi kanalda ne zaman yayınlanıyor 

Westworld efsanesi başladı! | Westworld nereden izlenebilir?

Westworld dizi ilk bölümü ile yayınlandı. Kadrosu ve konusu ile efsane olacak dizinin ilk bölümü de bunu gösterdi. Yüksek izlenme sayısı ile tüm dünyada izleyiciyi ekrana kilitleyen dizi nereden izlenebilir?Westworld dizisinin ilk haberi 2015 yılında gelmişti. O zamandan itibaren herkesin heyecanla beklediği dizinin ilk bölümü yayınlandı ve beklenen oldu: Westworld 3.3 milyon kişi tarafından izlendi.

 

Jonathan Nolan ve Lisa Joy'un yapımcısı olduğu bilim kurgu/dram türündeki Westworld , daha önce  True Detective dizisi gibi büyük bir açılış yaptı.

 

Pilot bölümünün 3.3 milyon sayıda kişi tarafından izlendi.

 

1973 yılında Michael Crichton'ın tarafından yazılan ve yönetilen, beyaz perdeye uyarlanan yapımın başrollerini Yul Brynner ve Richard Benjamin paylaşmıştı. Yeniden günümüze uyarlanan dizinin yapımcılığını J. J. Abrams ve Bryan Burk üstleniyor.

 

Filmin diziye uyarlanışının ilgi görmesinde filmin oluşturduğu etkinin yanında oyuncu kadrosu geliyor. Westworld dizisinin oyuncu kadrosu her biri kendi alanlarında marka olmuş yıldız oyuncular. sinema tarihinin en önemli oyuncularından bir Oscar, iki Emmy ve üç Bafta ödüllü oyuncu Anthony Hopkins (Red Dragon), Altın Küre ödüllü Ed Harris (Game Change), Evan Rachel Wood (Once and Again), James Marsden (X-Men serisi), Thandie Newton (Crash), Jeffrey Wright (Boardwalk Empire), Sidse Babett Knudsen, Rodrigo Santoro, Shannon Woodward, Ingrid Bolsø Berdal, Ben Barnes, Jimmi Simpson, Clifton Collins, Jr., Simon Quarterman ve Angela Sarafyan’dan oluşuyor.

 

WESTWORLD NEREDEN İZLENEBİLİR?

 

Westworld dizisi Amerika’nın büyük kanallarından Game of Thrones, True Detective dizileri gibi en çok izlenen dizilerin yayıncısı HBO tarafından yayınlanmakta. Kablolu televizyon sahipleri HBO’dan izleyebilirler. HBO’nun resmi yayıncı sitelerinde de izlenebilir. Türkiye’de ise şu an bu diziyi yayınlayacağını duyuran bir televizyon kanalı bulunmamakta.

 

WESTWORLD İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN 

 

 

 WESTWORLD DİZİSİNİN KONUSU

 

Zenginlere hitap eden bir eğlence parkı yapay zekaya sahip robotlar tarafından işletilmektedir. Çeşitli bölümlere ayrılmış, yüksek teknoloji ile kurulmuş bu parkta vahşi batı, antik çağ ve orta çağı yansıtan temalar kullanılmış, müşteriler çeşitli oyunlara katılabilmektedir. Eğlenmek için gelen müşterilerin hevesi vahşi batı kısmında oluşan bir sorun neticesinde kursağında kalacak, peşlerindeki silahlı nişancıdan hayatlarını kurtarmaya çalışacaklar.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top