Cennet Mahallesi dizisi Show TV

İşte yeni dizinin oyuncuları…

Cennet Mahallesi, yenilenen kadrosuyla yeniden SHOW TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor…

Bir döneme damgasını vuran dizi ‘Cennet Mahallesi’, yenilenen kadrosuyla yeniden SHOW TV ekranında izleyicilerle buluşmaya hazırlanıyor…

Show TV’nin bir döneme damgasını vuran ve izleyicileri kahkahalara boğan dizisi ‘Cennet Mahallesi’, çok yakında yenilenen kadrosuyla yine Show TV ekranında olacak. Yapımcılığını Erler Film’in, proje tasarımını Türker İnanoğlu’nun üstlendiği dizinin senaryosunu Fethi Kantarcı, Barkın Şenüren ve Saygın Delibaş kaleme alıyor. Dizinin yönetmen koltuğundaysa Hakan Arslan oturuyor.

 Dizinin yenilenen kadrosu Oya Başar, Cezmi Baskın, Günay Karacaoğlu, Petek Dinçöz, Erkan Şahin, Levent Ülgen, Mehtap Ar, Boğaç Aksoy, Lalizar Kemaloğlu, Gülay Baltacı ve Ateş Böceği Ercan gibi sevilen isimleri buluşturuyor. Ekrana bomba gibi bir dönüş yapacak dizide Oya Başar ‘Zarife’, Cezmi Baskın ‘Emin’, Günay Karacaoğlu ‘Elmas’, Petek Dinçöz ‘Aslı’, Erkan Şahin ‘Kerem’, Levent Ülgen ‘Haydar’, Mehtap Ar ise ‘Havva’ karakterini canlandıracak.

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.