Güzel Köylü son bölümünde neler oldu?

Cemal ile Gül arasındaki aşkın anlatıldığı dizi Güzel Köylü bu akşam yep yeni bir bölümle Star TV ekranlarında izleyicisiyle buluştu. Reytingleri yüksek olan dizi bu haftada yine kaldığı yerden devam etti. Son bölümde Cemal ile Gül arasındaki buzlar erimek üzereyken, yeni olaylar yaşanıyor...

Star TV'nin iddialı dizisi Güzel Köylü 22 Ekim Çarşamba günü (bu akşam) saat 20.30'da ekrana gelecek. Gitmeye kararlı olan Cemal’i babası dışında hiç kimse durduramamıştır. Köydeki herkes onun gittiğini sanmaktadır. Gül ise Cemal’e gitmemesi konusunda yaptığı baskı ve uğraşlardan sonra epey incinmiştir. Bu yüzden de gurur yapar. Cemal ona geri döndüğünde Gül’ün sevdası yerine incinmiş ve yara almış onurunu bulur. Gül, Cemal’den bunun acısını çıkartmaya karar verir. Bu durumda en karlı çıkan Kaan olmuştur. Gül ile arkadaşça tekrar yakınlaşmaya başlar.

PARALAR ÇALININCA ORTADA KALIR

Kamuran ise, Cemal’in Gül’e aşık olduğunu duyunca köyü terk etme kararı alır. Sanki söz vermiş gibi sırayla herkes köyü terk etmeye kalkmaktadır. Biriktirdiği paraları küçük bir bohçaya koyan Kamuran, bohçayı çaldırınca ummadığı olaylar başına gelir.  Cebinde hiç parası kalmayan Kamuran, meteliksiz halde sokaklarda dolaşırken sürpriz bir isimle karşılaşır.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top