Off Canvas

 Kadınların vazgeçilmezi ayakkabılar özellikle de şıklığın ve zerafetin en önemli temsilcisi topuklu ayakkabı modellerinde sezonun en iddialı modellerini bu yazımızda sizlerle paylaşmak istiyoruz. Topuklu ayakkabı denildiğinde ilk akla gelen şıklık ve kadınsı bir görünüm oluyor. Genellikle günlük olarak tercih edilen topuklu ayakkabı modelleri dışında gece davetlerinde şık ortamlarda tercih edilen topuklu ayakkabı modelleri birbirinden bazı farklarla ayrılıyor. Daha günlük modeller olabildiğince sade olarak karşımıza çıkarken, abiye topuklu ayakkabı modelleri payetli, taşlı, işlemeli ve ışıltılı modelleriyle dikkat çekiyor.

 Topuklu ayakkabı modelleri 2014 sezonunda bir çok ünlü ayakkabı markasının yepyeni koleksiyonlarında trend ve moda stillerde karşımıza çıkıyor. Topuklu ayakkabı modellerinde bu sezon ayrıca platformsuz modeller yani  stiletto ayakkabı modelleri, platform topuklu ayakkabılar, dolgu topuklu ayakkabılar, ince topuklular, kalın topuklu ayakkabı modeller şeklinde bir çok stilde popülerliğini sürdürüyor. En yeni topuklu ayakkabı modellerinde ise süet ve deri ayakkabı modelleri son derece şık ve tarz. Bir çok ünlü markanın en yeni topuklu ayakkabı modelleri 2014 koleksiyonunda son derece şık ve modern oldukça estetik bir çok modeliyle son derece hoş stillerde ve en yeni modellerle topuklu ayakkabı 2014  modelleriyle son derece iddialı tasarımlarla karşımıza çıkmaya devam ediyor.

 En yeni topuklu ayakkabı modelleri en şık tasarımlarıyla yepyeni modelleri de karşımıza çıkıyor  bu sezon. 2014 topuklu ayakkabılarda en çok tercih edilen renkler; siyah, pembe, mercan, sarı, mavi, pudra renklerinde bir çok stilde bulabilirsiniz. Tüm mevsimler için en uygun topuklu ayakkabı modelini bulabileceğiniz en yeni ayakkabı butikleri ayakkabı mağazalarında, online alışveriş imkanı sunan sitelerde ve ayakkabı butiklerden en yeni ve modern ayakkabı modellerini satın alabilirsiniz.

 

2014 en güzel topuklu ayakkabı moddelleri Topuklu Ayakkabi Modelleri 2014 

Topuklu Ayakkabi Modelleri 2013 13 Topuklu ayakkabı modelleri 2013 Topuklu Ayakkabi Modelleri 2013 12 Topuklu ayakkabı modelleri 2013 Topuklu Ayakkabi Modelleri 2013 11 Topuklu ayakkabı modelleri 2013

 

 

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.