Bir giyim markası olan Beymen hem günlük hayatta hem de abiye kıyafetlerde bayanlar için her zaman modern ve şık seçenek sunuyor. Bu yıl için tasarlanan Beymen abiye elbise modelleri de yine bu yılın en çok konuşulan ve seçilen elbise modelleri arasında yer alıyor. Markanın sunduğu modern çizgiler bayanlar için hem cazip hem de şık tasarımlar sunuyor. Siz de abiye elbise modellerinde hem kaliteli hem de şık bir elbise modeli arıyorsanız Beymen elbise modellerini deneyebilirsiniz. Özel davetlerin en şık kadını siz olabilir ya da özel bir gün için harika bir elbise tasarımını Beymen abiye elbise modellerini kullanabilirsiniz.

 

2014 Beymen abiye elbise kataloglarında yer alan saten elbiseler oldukça şık modeller arasında yer alıyor. Çapraz çizgilerin yer aldığı Beymen abiye elbise modellerinde, model desenlerinde genelde saten kumaşın rengine göre bir uyum var. Bunun yanı sıra bu modellerin kısa ya da uzun etekli farklı dizaynları da bulunuyor. Bunun dışında Beymen abiye elbise modellerinde geniş kesimli, çok parçalı etek modelleri de kullanılıyor. İki renkli ya da tek renk tonlarında kullanılan kumaşlarda uzun boylu elbise modelleri bulunuyor. Straptez elbise kesimlerini yine Beymen abiye modellerinde görmek mümkün. Bu modellerde de kısa ya da uzun elbise tercih edebilirsiniz.

 

Farklı zevklere ve beklentilere göre farklı modelleri görebileceğiniz Beymen abiye elbiselerinde oldukça ilgi çeken tasarımlar yer alıyor. Çok aşırıya kaçmadan ama göz alıcı bir zarafete sahip olan Beymen abiye elbise modellerinde şık bir akşam yemeği için sade modelleri ya da bir organizasyon için daha ışıltılı modelleri kullanabilirsiniz. Yeni sezonun en iddialı abiye modellerini bulabileceğiniz Beymen Koleksiyonunu galerimizden mutlaka incelemenizi öneriyorum.

 

 

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.