Pınar Deniz kimdir? nereli yaşı boyu ve hakkında tüm bilgileri yaımıdan okuyabilirsiniz

Pınar Deniz son dönemde adından söz ettiren genç oyunculardan. Vatanım Sensin'de Yıldız rolünü üstleniyor. Aynı zamanda Kardeşim Benim 2 filminde de rol aldı. Genç oyuncu evimize girdi gönüllerimizi kazandı. Ancak hakkında bilinenler çok sınırlı. Bu nedenle en çok merak edilen sorulara yanıt aradık; Pınar Deniz kimdir? Nereli ve kaç yaşında? İşte Pınar Deniz'in hayatı hakkında merak edilenler...Vatanım Sensin’in Yıldız’ı Kardeşim Benim 2 filminde boy gösterdi. Pınar Deniz güzelliği kadar oyunculuğundan da söz ettiriyor. Pınar Deniz kimdir? Güzelliği ve oyunculuğuyla beğeni kazanmaya devam eden Pınar Deniz kimdir? Kaç yaşındadır? Pınar Deniz’in öz geçmişi…

pinar-deniz-nereli-kimdir
PINAR DENİZ KİMDİR?

Sevilen oyuncu Pınar Deniz, 10 Kasım 1994 tarihinde İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Genç oyuncu başarısı ve güzelliği ile dikkatleri üzerine toplamaktadır. Pınar Deniz, İstanbul Üniversitesi Halkla ilişkiler ve Reklamcılık bölümünden mezun olmuştur. Çocukluğundan beri oyuncu olma hayalleri kuran Pınar Deniz, oyunculuk eğitimi de almıştır. İlk oyunculuk deneyimi olan ve 2014 yılında yayınlanan Sil Baştan adlı dizide Evrim karakterini canlandırmıştır. Şarkıcı Murat Dalkılıç’ın Yani adlı şarkısının klibinde oynamıştır. İzlenme rekorları kıran bir dizi olan Vatanım Sensin adlı dizide gözü yükseklerde olan Yıldız karakterini canlandırmıştır.

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.