Off Canvas

Her yıl düzenlenen Hürriyet Altın Kelebek Ödülleri nde bu yıl büyük boykot var. En önemli katagorilerden olan en iyi haber spikeri dalında aday adayı olarak duyurulan bazı habercilerden boykot ettikleri yönünde tweetler gerdi.

Devamı gelecek mi merak içindeyiz.

İşte boykot eden haberciler

Görüntünün olası içeriği: bir veya daha fazla kişi

Didem Arslan Yılmaz'ın ardından Fox TV'den Fatih Portakal ve Halk TV'den İrfan Değirmenci de Altın Kelebek Ödülleri aday listesinden çıkarılmak istediğini duyurdu. Bir şampuan firmasının sponsor olduğu Altın Kelebek Ödüllerini Hürriyet gazetesi veriyor.

Yılmaz, ödül töreni ile ilgili olarak "Altın Kelebek ödüllerine yine aday gösterilmişim. Aday adaylığından çıkarılmak istiyorum. Çünkü son yıllarda 'tartışmalı' ödül dağıtıldığı iddia ediliyor. Böyle ise, bu tiyatronun içinde yer almak istemem" paylaşımında bulunmuştu.

Portakal ise "#Altınkelebek'e aday adayı olduğumu öğrendim. Aday adaylığında yer alan ismimin çıkarılmasını istiyorum. Gerekçem, Didem Aslan'ın düşündüğü gibi sonucunun önceden belli olması. Yetkililer talebimi dikkate alırlar umarım. Oyununuzun parçası olmak istemiyorum" dedi.

İrfan Değirmenci de kendi isminin de aday adayı listesinde olduğunu belirterek, "Didem Arslan Yılmaz haklı. Çıkarın benim de adımı o listeden. Reddediyorum peşinen. Şampuan reklamınıza başka figüran, danışıklı dövüşünüze başka pehlivan bulun!" dedi.

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.