Off Canvas

İstanbul seçimlerinin Ekrem imamoğlu tarafında 2 kez kazanılmasının ardından bir çok AKP yakın firma ve devlet kuruluşu #hamidiyesu ile olan anlaşmalırnı sonlandırmıştı. Sizin için o firmalarıbir başlık altında toplamaya çalıştık.


SUYUN İNSAN SAĞLIĞI ÜZERİNDEKİ FAYDALARI

Düzenli olarak su içmeye başladığınızda sindirim sisteminiz iyileşmeye başlar. Su, yediğiniz besinlerin parçalanmasına yardımcı olarak, sindirim sisteminin mükemmel çalışmasını sağlar.
#hamidiyekaynaksuları

Öncelikle bu tarz hareketlerin toplum tarafından olumlu karşılanmayacağını ve etik olmadığı iletmek isteriz. İbb ye ait ve abdülhamit han tarafından kurulduğu AKP belediyeleri tarafından sürekli dillendirilen hatta dizilere bile konu yapılan Hamidiye su ya böyle bir yaklaşımla yaklaşmak hiç doğru değil. Buda bizim görüşümüz.

 

Gelelim olayımıza...

 

“SÖZLEŞMELER EKREM İMAMOĞLU SEÇİLDİKTEN SONRA SONLANDIRILDI”

Konuya ilişkin açıklama yapan İBB Meclisi CHP Grup Sözcüsü Tarık Balyalı, Kamu kurumlarının Hamidiye ile sözleşmelerini Ekrem İmamoğlu’nun başkan seçilmesi sonrası sonlandırdığını söyledi. Balyalı, “Yıllar boyunca Hamidiye suyu almışlar. Seçimle birlikte sihirli değnek değmiş Hamidiye’den vazgeçmişler. Bunun başka bir gerekçesi yok” dedi.

VATANDAŞIN İLGİSİ ARTTI

Balyalı, buna rağmen vatandaşların Hamidiye’ye ilgisinin arttığını belirterek, “İstanbul’un her yerinden bayilik için başvurular var. Geçmiş döneme göre işbirliği yapılan tedarikçiler, bayiler hep siyasi gerekçelerle dağıtılmış. Biz bunun tam tersini yapmaya çalışıyoruz” diye konuştu.

İstanbul Belediyesi’ni CHP kazanınca Hamidiye Su’yu bırakan kuruluşlar:

 

Kültür, Bilim ve Sanayi bakanlıkları

Milli Saraylar
Koza Holding
Vakıfbank
Denizbank
Bahçelievler ve Arnavutköy belediyesi
TEDAŞ
TEİAŞ
Türgev
Seta
BDDK
YTÜ
AKP Genel Merkezi
TGS

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.