Luis Fonsi ve Daddy Yankee'nin Despacito adlı şarkısı internetin de altını üstüne getirdi. Despacito video klibi, YouTube platformunda kırılması zor bir izlenme sayısına ulaştı!

YouTube'da Despacito fırtınası!
Bu yazın hit şarkısı haline gelen Luis Fonsi ile Daddy Yankee’nin birlikte söylediği Despacito (Yavaşça), tahmin edeceğiniz gibi internette de ses getirmeyi başarmış durumda. Despacito sadece en çok dinlenen şarkı olmakla kalmadı, YouTube platformunda da en çok izlenen video oldu!

İnternetin yeni takıntısı absürt ötesi! İnternetin yeni takıntısı absürt ötesi!
İnternet alemi bir kez daha en absürt yanıyla karşımızda. Bir video oyunu meme'ye dönüşünce...
Despacito artık YouTube’un en çok izlenen videosu!
YouTube’da 3 milyardan fazla görüntüleme alan Despacito öncesinde, Wiz Khalifa’nın Hızlı ve Öfkeli 7 sonunda bizleri etkilemeyi başaran See You Again adlı şarkısı üç haftadan fazla süre zirvede kalmıştı.

17-08/05/luis-fonsi-daddy-yankee-despacito-video-klip-en-cok-izlenen-youtube-videosu-sdn-02.jpg

İspanyolca dilindeki müzik videosu bu inanılmaz izlenme sayısını 7 aydan az sürede elde ederek de önemli bir başarı gösterdi. 12 Ocak’ta yayınlanan video, günde yaklaşık 15 milyon veya saniyede 170 kez izlendi. Despacito’nun Justin Bieber’lı remix versiyonu ise 500 milyon izlemeye yaklaşmış durumda. Wiz Khalifa’nın PSY’ın fenomen şarkısı Gangnam Style’ı zirveden etmesi ise 26 ay gibi bir zaman almıştı.

İşte, bu yazın ve sonraki yazların kulaklara pelesenk olacak şarkısı Despacito’nun video klibi.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top