Fox Tv dizilerini oldu olası sevemedim desem kim alınır kim alınmaz bilmiyorum. Yada yorumunuz ne olur. 

Farklı bir yaklaşım var tüm dizilerinde. Türk dizilerinin genel özelliğidir. Olay örgüsü çok basittir karmaşıklik yoktur. Son dönemde kaliteli dizilerde yapılmaya başlanmıştır hepsinin hakkını yememek lazım. Fakat Fox Tv nin dizilerinden ki olayların gidişatı yaşananlar o kadar klasik ki bir çocuk bile bir sonraki sahneye kolayca tahmin edebilir diye düşünüyorum. Birarabinbul.com olarak yaptığımız yorumu ağır bulanlar olabilir lakin herkesin görüşü olabilir.

Gelelim fatih hatbiye dizisinin fragmanları dönerken dizini  aşkı Memnu,  yaprak dökümü tarzı bir kitap çevirisi film olacağı birazda kaliteli olacagi kanısındayım . fakat yine beklediğim performansı bulamadım.  Deniz yıldızı, nutma beni çeker gibi çok kolay senaryoları gidiyor.

İlk bölümden kızı adamın teknesine partisine alıyorlar. Kız çok gururlu tekneye kadar ses çıkarmadan gidiyor. Namus orda geligeliyor kendisini suya falan atıyor saçma ötesi. Sonra adamın kardeşi işi pişirmis başkasıyla adam kardeşine bir şey demeden adamı dövmeye gidiyor. "Evleneceksin lan" bu kadar mı klasik olur. Sonra dövdü diye filmin başrolü medeni kız döven abiye trip yapıyor. Bu kadar mı bu milletin kültürü ile dalga geçilir hafife alınır. Amerika kökenli bir kanaldan kültürümüz uygun dizi yapmasını beklemekte zor.

Umarim kalbim dayanır yine bi şeyler yazarım.

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top