Off Canvas

Yine bir fox tv klasiği. Ara ara izleyebildiğim bir dizi. filmin basından bu yana dizi her sezon farklı bir kadın ve her sezon 0 kadından bir çocuk.3 sezon 3 kadın 3 aşk 3 hüzün 3 Çocuk 3 olmah mı yoksTüh Cocukta tutunamadım. Her Sezon sevdiğine ölümüne aşık.Ertesi sezon yeni biri aynı Sena ryo devam.

Ha bir de unutmadan belkide dünyada hiç bir yerde olmayacak bir Sey olan dizi birleştirme ' dizi içinde dizi de ancak bizde olur Bizde de fox ta olur Yer gök aşklı lale devri' yok Lale devrinde yer gok aşk yada farklı bir fikir  Yerde lale gökte aşk devam edelim.Aşk devrinin laleli gökler Sizinde bu konudaki dizi ismi fikirlerinizi bekliyoruz. Adamlar diğer diziler gibi. 'İsim değiştirmekle uğraşmıyorlar Kurtlar vadisi isim değiştirir ekler Çıkarır.

.Adını feriha koydum ferihası gider Emirin yolu olur. FOX tv öyle mi Leyla gider öteki gelir sorun yok kadın kadındır. Seyircide aptaldır. Ne koysak izler sorun yok.. Birde isimile mi uğraşacaklar.

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.