foxtv komedi dizilerinden biri. Dizinin karakterlerinden başlayacağım Dizi karakterleri öyle ilginç seçilmişki Birtane normal yok. Pardon Başroldeki kızla oğlan biraz normal ama çevrelerindeki herkes gerçekten anormal yada a(nor) (MAL)Belli kasıtlı ve u cuk seçilmiş karakterler.

Kimden başlasak.

Bana en ilginç gelenden başlayayım.Babam sınıfta kaldının Tahsini, Kayserili tombik zengin ve saf olandan başlayayım. Bana ^neden ilginç geliyor söyleyeyim. Ben hayatımda Cok kayseri'li tanıdım. Hiç birinin karakteri böyle saf hele para mevzubahis olunCa bu kadar bonkör ve aptal değildiler. Hesabı hep başkasına ödetir. Bunada uyanıklık derlerdi. Tabi istisnalar hariç ama genel kanı bu ' toplum böyle tanıyor. Tabularını yıkmak İçin bunca para döküyor bir türlü başarılıda olamıyor. Bakın eninde sonunda onu öbür uzun kıza yapacaklar buse miydi neydi adı he O aptalca davranana haberiniz olsun.

 

Babam Sınıfta kaldınin Buse sinden devam edelim.Uzun boylu saftiik aniden parlar , aniden yumuşar Bir diğer tabirle , dengesiz ı Karakteri. En sinir olduğum Yanı birden kızıyor sonra ay oy canım... İçimden hay bu senaryoyu yalanın diyesim geliyor . Kendimi tutuyorum. Bu bir dizi dur' yapma diyorum. Bir parça dikkat eder insan komik olacak diye aptalca olmasıMI gerekiyor. Bazen komik olsun isterken itici olduklarını farkedemiyorlar. Ya da her zaman dediğim gibi Milleti enayi yerine koyuyorlar. Bu fox TV 'yi sevmedim sevemedim sevemeyeceğim arkadaş. Allah bizi benzerlerin den korusun.

 

 

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top