Berk atan kimdir hayatı yaşamı hakkında fotografları

Berk Atan Boyu :1,89

Berk Atan Kilo :83

Berk Atan Göz rengi :Kahve rengi

Berk Atan, 26 Eylül 1991 tarihinde İzmir Bornova’da doğmuştur. Anne tarafı Boşnak olan Berk Atan Liseyi Sıdıka Rodop Lisesi’nde okudu. Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi Halkla İlişkiler bölümünde eğitimine devam ediyor.

11 yaşında futbola başlamış, 17-18 yaşlarında iken Altay futbol takımında kalecilik yapmış. Ardından modellik yapmaya başlamıştır.

Yarışmadan önce de modellik yapıyordu. 2011 yılında Best Model of Turkey'de "Gelecek Vaat Eden" manken şeçildi ve 2012 yılında yapılan yarışmada ise 2012'nin Best Model of Turkey'i seçildi.

1.89 boyunda 83 kilo ağırlığında olan Berk Atan’ın Facebook hesabı yok, sadece Twitter ve Instagram hesapları var. Süper kahraman desenli boxer giydiğini söylemiştir.

Koyu bir Galatasaray taraftarıdır. Ayrıca büyük bir hayvan severdir. Ares adında bir köpeği vardır.

8 Aralık 2012 tarihinde Erkan Özerman'ın düzenlendiği Best Model of The World yarışmasının 25.'si Kumburgaz Artemis Otel'de yapıldı ve 1. Berk Atan seçildi.

Mahşer-i Cümbüş Tiyatro ekibinden Dilek Çelebi’den oyunculuk dersleri almaktadır.

2013 yılında Limon Yapımın yapımcılığını yaptığı “Herşey Yolunda Merkez” dizisi ile oyunculuğa başladı.

 

Berk atan Oynadığı Diziler  hangi dizilerde oynadı

 Herşey Yolunda Merkez    2013

Altın Dağlı                          2013

 

 

Berk atan en yakışıklı foto resim fotoğraf fotograf ları leri

 Herşey yolunda merkez selçuk kimdir ayatı, boyu , yaşı, göz, rengi, hangi takmlı

   Berk Atan Boyu     kimdir biyografisi, hayati, kimdir,   biyografi,   biyografisi,   hakkında,   hakkında genel bilgi,   hayatı,  ,hangi takımlı ,kim,   özgeçmişi,   yaşamı,   biyografi,  kimdir,  resimleri,  biyografi    

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.