Nihan Tarhan ( Asiye ) kimdir hayatı hakkında Biyografisi ve Resimleri foto

 

Fox tv ekranlarında yaz sezonunda izleyicilerle buluşan ve izleyicilerden tam not alan babam sınıfta kaldı dizisinin Karadeniz kızı Nihan Tarhan hakkında sizlere bilgiler vermek istedik. Dizi farklı kurgu ve konusu ile diğer dizilerden fark edilir bir tema ile seyircilerle buluştu. Seyircilerin bu yeni diziye ilgisi beklenenden büyük oldu. Dizinin başarısında Gani Müjde’nin etkisi tartışmasız bir şekilde kendisini göstermektedir. Nihan Tarhan dizide Asiye Fındıkçıoğlu ismi ile Karadenizli bir ailenin kızını canlandırmaktadır.  

 Nihan Tarhan Kimdir?

Nihan Tarhan Kimdir, Hayatı, Biyografisi, VikipediNihan Tarhan, Türk dizi ve tiyatro oyuncusudur. Başarılı oyuncu 29 Eylül 1986 Bursa doğumludur. Genç oyuncu beklenenin aksine Karadenizli değil Bursalıdır ve burada ikamet etmektedir. 27 Yaşındaki başarılı oyuncu 46 Kilo ve 1.60 boyundadır.  Ünlü oyuncu Televizyonlara ilk defa Fox ekranlarında Babam Sınıfta Kaldı gençlik dizisi ile merhaba demiştir. Bu dizide Asiye Fındıkçıoğlu Karakteri ile deli dolu bir Karadenizli öğrenci rolüne bürünmüştür. Güzel oyuncu bu diziden önce ayrıca bazı tiyatro oyunlarında da görev almıştır.  Ekranların yeni yüzü olan Nihan Tarhan’a başarılarının devamını diliyoruz.

 

Nihan Tarhan, 25 Eylül 1986 yılında Bursa'da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesinde Antropoloji bölümünü okumuş olan Nihan Tarhan, Başkent İletişim Bilimleri Akademisinde Temel Oyunculuk ve Diksiyon; ardından da Ekol Drama'da Kamera Önü Oyunculuk eğitimi aldı.

reklamlar : Markofoni, Akbank, Rocco şeker ve Molped

İstanbul Devlet Tiyatrosunda da bir süre görev alan

Nihan Tarhan (Babam sınıfta kaldı asiye) boyu :1,60 m

Nihan Tarhan (Babam sınıfta kaldı asiye) kilo : 46 kg

 

Şu sıralarda yayınlanan Babam Sınıfta Kaldı dizisinin sevilen oyuncularından olan Nihan Tarhan, dizide Asiye Fındıkçıoğlu karakterini canlandırıyor.

 

 Nihan Tarhan ( Asiye ) en güzel foto resim , fotoğrafları, fotografları

 

  

  

 

 

 

nihan tarhan,nihan tarhan vikipedi,babam sınıfta kaldı asiye,nihan tarhan kimdir,nihan tarhan biyografi,nihan tarhan  boyu, kilosu. Nihan Tarhan nereli, Nihan Tarhan kaç yaşında, Nihan Tarhan  , Nihan Tarhan biyografisi:

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.