Dakota Rose kimdir hayatı Biyografisi ve Resimleri 

dakota rose biyografisi,dakota rose resimleri,dakota rose yaşı,dakota rose hayatı,dakota rose oynadığı diziler,dakota rose oynadığı filmler

 


Dakota Rose Ostrenga Barbie bebek olarak tanınan 18 yaşında bir blogger aynı zamanda da model. youtube'a koyduğu makyaj, saç ve kıyafet önerileriyle tanınıyor.

 

Dakota Rose Fiziksel Bilgiler

18 Kasım 1990 Doğumlu olan ve Amerika Kaliforniya’da yaşayana Dakota Rose Fiziği ve iri mavi gözleri ile dikkat çekiyor

Dakota Rose Biyografisi kimdir hayatı yaşamı nedir nasıldır

Kaliforniya, Amerika’da yaşayan 23 yaşındaki Dakota Rose, bu fotoğrafları ve videoları sayesinde özellikle Japonya ve Çin olmak üzere tüm dünyanın takip ettiği bir blogger haline geldi.Giyim tarzı Japon çizgi romanlarından çıkmışa benzeyen Dakota Rose, Barbie bebeğe benzerliği ile de dünyanın dört bir yanında haberlere konu oldu.

Fotoğraflarına ilk bakıldığında insanda “gerçek değilmiş” izlenimi uyandıran Dakota Rose, kotakoti adlı bloguyla tüm dünyaya ulaşıyor.

YouTube’a yüklediği videolarda makyaj teknikleri ve giyim tarzıyla ilgili bilgi veren Dakota Rose’un videoları o kadar çok ilgi görüyor ki, bunlara YOUKU’da bile rastlamak mümkün.

Kimileri genç kızın fotoğraflarının photoshop yardımıyla bu hale getirildiğini iddia etse de, Dakota Rose YouTube üzerinden paylaştığı videolarda sadece makyaj kullandığını söylüyor.Dakota Rose’un hayranları Çin, Japonya, Kore ve Rusya başta olmak üzere dünyanın dört bir yanından genç kıza mesaj gönderiyor.

 

Dakota Rose Oynadığı Diziler ve Filmler

 

 

Dakota Rose Resimleri

 

 

 

 

 

 

  Ünlüler | Tags: dakota rose biyografisi, dakota rose hayatı, dakota rose oynadığı diziler, dakota rose oynadığı filmler, dakota rose süper fotoları çılgın çekici en güzel foto fotoğrafları resimleri, dakota rose yası göz rengi boyu sevgilisi aşkı anlamı ne nedir ne zaman nasıl niçin neden kim hangisi hangi nerede nereli hangi ülkeli

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top