Fırat Topkorur kimdir Hayatı hakkında bilgi biyografi resim fotoğraf

Doğum Tarihi 17 Ocak 1982

Doğum Yeri    İzmir

Eğitim Durumu           Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi

Fırat Topkorur doğum tarihi 17 Ocak 1982’dir. İzmir ilinde doğan oyuncu uzun zamandanberi İstanbul ilinde yaşıyor. Atatürk Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesinden mezun olduktan sonra oyunculuk yapmaya başlamıştır. Deniz kenarında olmayı ve film izlemeyi seven oyuncu ülkemizin en yakışıklı erkeklerinden birisi olarak görülüyor.

Fatih Harbiye, Bu Son Olsun, Of Karadeniz ve Sende Gitme projelerinde rol almış olan oyuncuya meslek hayatında başarılar dileriz.

 

Fırat Topkorur rol aldığı diziler ve filmler – filmografisi

Fatih-Harbiye (Cihan)

Bu Son Olsun (Özgür)

Sen De Gitme (Cemal)

Off Karadeniz (Emireri)

Fırat Topkorur foto resim fotoğraf, fotosu görsel, resimler, fotograflar

   

Etiket: Fatih harbiye cihan Fırat Topkorur, Fırat Topkorur biyografi, Fırat Topkorur biyografisi, Fırat Topkorur boyu kaç, Fırat Topkorur hayatı, Fırat Topkorur kaç yaşında, Fırat Topkorur kimdir, Fırat Topkorur nereli, Fırat Topkorur son aşk, son aşk dizisi yaşı, boyu, kilo, hangi dizi, filmlerde oynadı rol aldı,   Fırat Topkorur boyu, Fırat Topkorur nereli, Fırat Topkorur twitter, Fırat Topkorur facebook, Fırat Topkorur boyu, Fırat Topkorur biyografi, Fırat Topkorur facebook, Fırat Topkorur twitter, Fırat Topkorur boy, Fırat Topkorur resimleri, Fırat Topkorur boyu ve kilosu dizisi filmi hangi tv, hangi gün, ne zaman, nerede, niçin, kim , kimler, oynuyor, oyuncu kadrosu, hikayesi, sonu ne olacak. dizisi oyuncu hikaye, kon  kimdir, hayatı ,biyografisi ,resimleri, hakkında bilgi, kendi dilinden biyografisi,  dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında  dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum  dizisi oyuncu hikaye, konu, hakkında bilgi, kim, ne , neBöyle bitmesin  dizisioyuncuları hikayesi konusu nedir hakkında bilgi özet, kim , ne, ne zaman, nerede, nasl, niçin, neden, ne zaman, hangisi, hangileri oynuyor oynayacak başlayacak, izle, yorum gi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum   u, hakkında bilgi, kim, ne , ne, zaman, nasıl, hangi, kanal, niçin, yorum

Template Settings
Select color sample for all parameters
Red Green Blue Gray
Background Color
Text Color
Google Font
Body Font-size
Body Font-family
Scroll to top