Alperen Duymaz Bodrum masalı ateş hayatı hakkında oynadığı bilgiler

 

Bodrum masalı ateş kimdir kaç yaşında oynadığı diziler ve hayat hikayesini yaşamını yazımızda bulabilirsiniz...

1992 İstanbul doğumlu genç oyuncu 1.83 boyunda, 73 kilodadır. Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuarı bölümünden mezundur. Tatlı Küçük Yalancılar dizisinde rol oynamıştır

Alperen Duymaz, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Kariyerine Star TV'de yayınlanan Tatlı Küçük Yalancılar dizisi ile başlamıştır. Diziden ayrıldıktan sonra ise Show TV'de yayınlanan Acı Aşk dizisiyle önemli bir çıkış yakalamıştır. Şuan ise 18 Ağustos 2016 tarihinde yayına giren Bodrum Masalı dizisinde Ateş karakterini canlandırmaktadır.

 

Dizideki karakter Ateş

Adı gibi bir delikanlı, çapkın, kolay sinirlenen, otomobillere meraklı bir yüzücü. Kızlar Ateş’e bayılıyor, o da bunun farkında.

 

 

alperen duymaz vikipedi, alperen duymaz sevgilisi ,alperen duymaz oynadigi diziler ,alperen duymaz instagram ,alperen duymaz kaç yaşında, alperen duymaz ekşi alperen duymaz yaşı, alperen duymaz röportaj ,ateş kimdir, bodrum masalı ateş hakkında, bodrum masalı ateş oynadığı diziler

birarabinbul.com Her Hakki saklidir. birarabinbul 2013-2017 Sitemizdeki bir cok yayin derlemedir. Telif Hakki oldugunu dusundugunuz yayinlar icin iletiime geciniz. Admin iletisim.